ДОВОЛНИ ЛИ СТЕ ОТ КОЗМЕТИКА VICHY?

  • 20 901
  • 49
МОМИЧЕТА,ЧУВАМ ПРОТИВОРЕЧИВИ ОТЗИВИ ЗА VICHY,КАЖЕТЕ ВИЕ ДОВОЛНИ ЛИ СТЕ И ВЪОБЩЕ СЪБИРАМ ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ.СТАВА ВЪПРОС ЗА ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА-ИЗМИВАЩ ГЕЛ И КРЕМОВЕ-ДНЕВЕН И НОЩЕН.
АКО СТЕ ДОВОЛНИ-МОЛЯ ВИ ПРЕПОРЪЧАЙТЕ.
Виж целия пост
# 1
Много съм доволна, да, основно техните кремове ползвам.
Виж целия пост
# 2
Roll on на Vichy си взех , имаше много положителни мнения за него , но аз съм разочарована за съжаление  #2gunfire
Виж целия пост
# 3
От абсолютно всичките им продукти съм много доволна!!!! Peace
Виж целия пост
# 4
От абсолютно всичките им продукти съм много доволна!!!! Peace

също  Peace
Виж целия пост
# 5
От абсолютно всичките им продукти съм много доволна!!!! Peace

също  Peace
и аз
Виж целия пост
# 6
Продуктите им за коса са доста скъпи, но честно казано от тях голям ефект не намерих. Иначе всичко за кожата е на много добро ниво.
Виж целия пост
# 7
ползвах крема им против стрии, един месец тайно от мъжа ми кътах пари защото той щеше да припадне че давам толкова пари за ТАКАВА ДРЕБИЛИЯ, и на края-НИЩО!!! Добре че не му казах #2gunfire
Виж целия пост
# 8

Не знам дали знаеш, но срещу стриите лек няма. Има леко действащи препарати, но и най-скъпият и уж перфектен такъв няма ефект.
Стриите и появата им е до тип кожа и спасение няма, ако си предразположена към такива.
И малко инфо - стрии след 30 почти никога не излизат  Peace
Виж целия пост
# 9
Кремове съм ползвала основно. Доволна бях.
Виж целия пост
# 10
Козметиката на Виши е супер! Много съм доволна от всичко, което съм ползвала   Party
Виж целия пост
# 11
Доволна съм от всичко, което съм ползвала.
Виж целия пост
# 12
Ползвала съм няколко крема за лице, много съм доволна, а мъжа ми е много доволен от шампоана. Обаче аз си ги купувам в чужбина, в България и аз съм чувала лоши отзиви.
Виж целия пост
# 13
Да,перфектни са продуктите...
Виж целия пост
# 14
Незнам дали има разлика между продуктите произведени в България и в чужбина,но аз лично от OLIGO 25 -за смесена кожа,не съм доволна(купих го тук).Мисля,че малко се преувеличават ефектите на тази марка.Но все пак всичко е индивидуално.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия