Семейният живот изключва ли самозадоволяването?

  • 24 489
  • 169
             Вярно ли е, че е нормално женен мъж, който прави секс с жена си няколко пъти в седмицата да се самозадоволяна от време на време?
В смисъл, че би могъл да търси близост(тя му е под ръка) ,но не го прави винаги. Моля, мъжете да ми разяснят винаги, когато имат желание ли търсят съпругите си, или предпочитат понякога да се "разтоварват" сами? Каква е причината?Визирам случай, при които жената по принцип не отказва секс.
Виж целия пост
# 1
Темата само за мъже ли е?
Моето мнение е, че мъжете обичат да се "усамотяват" понякога. Не зависимо от семейният им статус.
Виж целия пост
# 2
             Вярно ли е, че е нормално женен мъж, който прави секс с жена си няколко пъти в седмицата да се самозадоволяна от време на време? ...

Според психолозите е вярно и нормално  Wink
Виж целия пост
# 3
И аз знам,че е нормално,поне обичайно Thinking
Виж целия пост
# 4
Естествено, че е нормално - и за мъжа, и за някои жени  Peace
Виж целия пост
# 5
Естествено, че е нормално - и за мъжа, и за някои жени  Peace

що пък само за някои?
Виж целия пост
# 6
що пък само за някои?

Щото другите ги е срам да си признаят  smile3560
Виж целия пост
# 7
Не ... и при male и при female  Laughing
Виж целия пост
# 8
Макар, че не виждам смисъл, ако сексуалният живот е редовен се случва и то доста често. Пък моят мъж твърди, че откакто бил с мен не правел такива неща. Ама да му вярвам ли?  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Макар, че не виждам смисъл, ако сексуалният живот е редовен се случва и то доста често. Пък моят мъж твърди, че откакто бил с мен не правел такива неща. Ама да му вярвам ли?  Mr. Green

не Naughty
Виж целия пост
# 10
На мен ми се струва нормално.
А и едното, няма нищо общо с другото.
Редовният сексуален живот, със самозадоволяването.
Виж целия пост
# 11
Абсолютно нормално и за двамата партньори!!! Peace
Виж целия пост
# 12
що пък само за някои?

Щото другите ги е срам да си признаят  smile3560

Ъхъ  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Нормално е, при това не само за мъжете, а и за жените. Не виждам нищо срамно и нередно в това.
Виж целия пост
# 14
Темата само за мъже ли е?
Моето мнение е, че мъжете обичат да се "усамотяват" понякога. Не зависимо от семейният им статус.
Така е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия