Мнения за кухня от Chuchuline

  • 13 164
  • 19
Почти съм решила да поръчам новата си кухня там. Имате ли някакви отзиви за тях? Дадоха леко по- висока цена, но се надявам на качество....  Thinking
Виж целия пост
# 1
Никой ли не е правил кухня при тях?
Виж целия пост
# 2
Имат ли сайт, аз лично ги чувам за първи път....
Виж целия пост
# 3
Името звучи сладко Laughing
Виж целия пост
# 4
Нямат сайт, но ето нещо, което са правили:
http://www.dibla.com/forum/viewtopic.php?p=16829&highlight=% … F1%F2%E2%EE#16829

и още неща тук:
http://www.obzavejdane.bg/index.php?man=449

Доволна съм от дизайнерката им, но ми се искаше да чуя и мнение от някоя от мамите тук преди да поръчам.  Praynig
Виж целия пост
# 5
Чувала съм добри отзиви от тях.
Виж целия пост
# 6
ИМЕТО НА КИРИЛИЦА ЗВУЧИ ТАКА : ЧУЧУЛАЙН. Това е фамилна фирма, в която работят бащата и двамата му сина. Коренът им е от Банско, но от много години живеят и работят в София. Преди 3-4 години направиха нов цех, с добри машини. Работари са, особено бащата ,който живее с работата, цеха и проблемите. По- големия син е много добър дърводелец. Имат и добри работници. Аз самият съм ползвал услугите им няколко пъти- споделям мнението ,че цените им на фона на останалите са малко по-високи, но и мебелите им не са конфекция, и ги правят здрави и с акъл. С проектантката доискусурете всичко като визия и размери и майсторите ще го направят така както е на чертежа. Затова Ви съветвам размерите и всичко останало да е изпипано преди да отиде в цеха за работа.
Виж целия пост
# 7
Благодаря ти за информацията. Вече реших да си поръчам там. Дизайнерката дойде да си вземе размерите сама, така че се надявам да няма проблеми  Wink
Виж целия пост
# 8
Би ли казала каква горе-долу цената са определили и за какво?
Понеже и ние ще си поръчваме и сме в търсене в момента,а техните неща не са лоши.
Виж целия пост
# 9
За стандартна панелна кухня - ъгъл 2 на 2 метра приблизително, с вградени пералня и миялна, фурна и хладилник (т.е. не остава много място за шкафове на долен ред), шкафове горе до тавана, всичко с хубави механизми за отваряне, ПДЧ, плюс шкаф за продукти (висок и плитък), отцедник за чинии - към 4 500лв.
Както вече споменахме - не е най- евтината оферта.
Виж целия пост
# 10
Като имаш предвид уредите и механизмите...като че ли не и чак толкова скъпо. Peace

Хладилник и пералня си имаме,няма да ги вграждаме.Миялна може би,макар че и нея я имаме,но може да не се впише в картинката,та да се надяваме и на по-малка цена Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Уредите не влизат в тази цена. Споменах ги, защото реално където са те няма място за шкафове и шкафовете са твърде малко.  Sad
Виж целия пост
# 12
banditka, уредите се монтират в шкафове, имат си и вратички повечето. Така че цената не е по различна от шкафовете за продукти.
Виж целия пост
# 13
banditka, уредите се монтират в шкафове, имат си и вратички повечето. Така че цената не е по различна от шкафовете за продукти.

Хе хе, знам, но мисля че veshti4ka реши, че в тази цена влизат и самите уреди Wink 
Виж целия пост
# 14
banditka, уредите се монтират в шкафове, имат си и вратички повечето. Така че цената не е по различна от шкафовете за продукти.

Хе хе, знам, но мисля че veshti4ka реши, че в тази цена влизат и самите уреди Wink 
Мдаааа,така реших Rolling Eyes
Не е евтино,наистина.Защото вчера в Айко мернах кухните,които много ми харесаха,та приблизителната цена заедно с уредите беше 5000-6000 лв.Макар че на пръв поглед е едно,а като почнат да ти смятат и излиза съвсем друго.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия