Нормално раждане в Майчин дом-Варна

  • 864
  • 13
Привет на мамите от Варна! Първия път родих нормално в АГ и съм крайно разочарована от всичко и от всички. Моля който е родил в Майчин дом нормално и е доволен от израждащия го лекар ми пише неговите имена. Предстои ми 2-ро раждане, което вероятно ще бъде там, благодаря ви предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Предстои ми раждане в Майчин дом, което ще се опитаме да бъде нормално, след едно раждане със секцио преди две години. Очаква се през септември. Ако не ти е късно, ще пиша впечатления след това.
Виж целия пост
# 2
Привет на мамите от Варна! Първия път родих нормално в АГ и съм крайно разочарована от всичко и от всички. Моля който е родил в Майчин дом нормално и е доволен от израждащия го лекар ми пише неговите имена. Предстои ми 2-ро раждане, което вероятно ще бъде там, благодаря ви предварително Simple Smile
ок, няма да ми е късно, ти си много смела  Peace
Виж целия пост
# 3
Предстои ми раждане в Майчин дом, което ще се опитаме да бъде нормално, след едно раждане със секцио преди две години. Очаква се през септември. Ако не ти е късно, ще пиша впечатления след това.
грешка. отговора е насочен към basilisk
Виж целия пост
# 4
Всъщност забравих да добавя че първия път родих много трудно и с много шевове, които така ми направиха че 40 дни лежах с постоянна болка плюс липсваща вътрешна устна. Затова моля за по-добър лекар при нормално раждане да умее и да шие, а не като моя(акушерката 3 пъти го връща да ме шие и накрая пак нищо)
Виж целия пост
# 5
Ще раждам до 2-седмици при д-р Капка Атанасова надявам се нормално, как е минало ще пиша по-късно Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Всъщност забравих да добавя че първия път родих много трудно и с много шевове, които така ми направиха че 40 дни лежах с постоянна болка плюс липсваща вътрешна устна. Затова моля за по-добър лекар при нормално раждане да умее и да шие, а не като моя(акушерката 3 пъти го връща да ме шие и накрая пак нищо)
А кой беше лекарят, ако не е тайна? (И ако не ти е неприятно да си спомняш...)
Виж целия пост
# 7
Родих нормално в Майчин дом Варна при д-р Яков.Много съм доволна и благодарна на целия екип.Правилно си се ориентирала.А мисля,че ако е необходимо могат и корекции да се направят на предишните шевове..Но това лекар ще го каже.
Виж целия пост
# 8
Всъщност забравих да добавя че първия път родих много трудно и с много шевове, които така ми направиха че 40 дни лежах с постоянна болка плюс липсваща вътрешна устна. Затова моля за по-добър лекар при нормално раждане да умее и да шие, а не като моя(акушерката 3 пъти го връща да ме шие и накрая пак нищо)
А кой беше лекарят, ако не е тайна? (И ако не ти е неприятно да си спомняш...)
При Белин Герджиков, след като родих разбрах че е добър при секцио, но не и при нормално.
Виж целия пост
# 9
Аз раждах в МД преди 2 години при д-р Яков. Много съм доволна от вниманието на него и на целия екип, който беше на смяна тогава!
Виж целия пост
# 10
Благодаря на мамите,които са ми отговорили. Вече изчаках няколко дни, но не получих други отговори. Не мога да повярвам че само 2 момичета са родили нормално в Майчин дом Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Неее,много са и темите за Майчин дом са безброй.Потърси с търсачката и ще намериш поне 50 мнения за нормалото раждане там.  Peace
Виж целия пост
# 12
Първото си дете родих преди 11г. в Окръжна болница-Варна. Условията бяха отвратителни! Отношението на акушерките беше под всякаква критика! За храната не говоря, защото не съм им яла помиите. Лекарските екипи са добри, но ако нямаш уговорен платен лекар ще чакат да свършиш всичко сама и чак в последния момент ще се намесят. Аз чаках да направя разкритие 9 см. 14ч. Два от които на системи. Накрая решиха да ме отрежа(епизиотомия). Тази тяхна намеса беше закъсняла и вече си бях увредила хемороидите до степен, в която те се изплашиха. После стоях достатъчно време незашита, защото намам лекар. Получих анемия веднага след раждането, която не ми позволяваше да се изправя от леглото и да отида до тоалетна или да си вземам сама(като всички) детето на всеки 3часа за кърмене, без да ми помага някой. Залитах поне месец след като ме изписаха. Зашиха ме криво, което ми пречи при полов контакт. Гориха ми рани 1год. след раждане. Сега съм решила да раждам при д-р Яков в МД. Имам и дреги проблеми, които вероятно ще наложат второто дете да го родя секцио. Моля ви, пишете ми много ли бавно е възстановяването след секцио. Имам приятелка с 5бр. секцио. и две живи деца. Няма никакви оплаквания.Не е спортистка.Друга, роди секцио миналата година и се възстановяваше доста дълго време. Тя е професионална балерина.
Виж целия пост
# 13
Стискам ти палци да мине всичко отлично,разликата предполагам ще е огромна м/у двете болници за всичко,ще прецениш сама.За секциото не съм раждала така и не знам,но мисля, че колкото по-бързо те раздвижат -толкова по-бързо се възстановяваш и по-лесно.В Майчин дом раздвижват рано ,е зависи и от организма ти!
Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия