Царевични пръчици и солети?

  • 3 269
  • 17
Здравейте! Въпросът ми е за царевичните пръчици и солетите- давате ли ги и от кога? Защото забелязвам, че майките на много малки бебета(7-8м.) им ги предлагат и черпят моето(10м.), но аз отказвам категорично! Не съм привърженик, солини са, безполезни, още от сега такива залъгалки ...
Виж целия пост
# 1
Малки сте
Виж целия пост
# 2
Солети давам от 11я месец някъде,но пръчици не съм давала още.
Виж целия пост
# 3
И солети и пръчици давам от 9-я месец.Малкия хапва 2-3 солети и толкоз,не мисля че е проблем.
Виж целия пост
# 4
Солети - да, но да не са с тая полепналата сол по тях. Царевични пръчици - против съм Naughty Разните му там Зрънчовци и подобни не бих ги купувала за нищо на света!
Виж целия пост
# 5
Царевични пръчици давам сравнително от скоро. На вашата възраст давах Трохо - то е диетично, без сол и оцветители. Солети не си спомням точно кога съм дала за пръв път, но със сигурност е било след годинка
Виж целия пост
# 6
На 10 месеца е и не е очарована от солетите. Царевични пробвах, за да изпитам дъвкателния рефлекс като беше в 7 месец. Макар че опита 1/3 от парчето - хареса й. Май ще си имаме проблеми с junk foods съвсем скоро  Laughing
Виж целия пост
# 7
Аз й давам.Купувам й обаче не "Слънчо", а "Царевин".Той е 100% царевица без Е-та, сол и други гадости, намира се по диетичните щандове.Гледам да й го предлагам малко след хранене, за да не прецаквам с него следващото хранене.
Случвало се е и да хапва Слънчо, когато не открия Царевин.Солети също съм й предлагала.Не виждам нищо нередно в това, стига да не се превръща в грозен навик.
Виж целия пост
# 8
Солети давам след 10 месец, само че им махам солта, а царевични пръчици е опитвал пак от тогава, но въобше не му ги предлагам, защото не го одобрявам.
Виж целия пост
# 9
Моя милия е такъв сладокусник Hug,че като види нещо,каквото и да е,за ядене и почва да трепери и да мляска.Аз давам предимно обикновени бисквити,по-рядко солети(трудно му е да ги отхапва без горни зъби Mr. Green),от време на време давам и Зрънчо.Не виждам сериозен проблем в това стига да не се прекалява и да  не е за сметка на другата храна(при нас този проблем го няма,каквото и да е изял никога не си отказва яденето),освен това имаме батко,който си похапва такива нещица и не винаги е възможно да се скрие.
Виж целия пост
# 10
Давам, солети доста често през деня, зрънчо по-рядко, но не от пържения. След годинка започнах  Peace
Виж целия пост
# 11
на обикновените солети нищо им няма - все едно препечен хляб давате... те са най-безвредни...
Виж целия пост
# 12
Солети давам след годинка и малко .Зрънчо от нашенския не е опитвал още ,тук е пробвал един на гербер,но избягвам да му давам .Опитвал е , но само е опитвал чипс и пуканки .
Виж целия пост
# 13
Солети давам от 11-я месец. Но Стиви само си чеше венците, почти всичко плюе. Повече от 2-3 солетки не иска.
Виж целия пост
# 14
Давам солети от около месец, но след като съм почистила солта, а за зрънчото съм категорично против! Веднъж нещо стана на въпрос с моята педиатърка, и ми разказа за неин случай - детенцето хапвало зрънчо и си го предъвквало и знаете как става на каша, но нещо се засмяло, поело дълбоко въздух и едва не се задушило... Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия