"Тройка" за рожден ден на милият?

  • 2 101
  • 3
Предполагам,4е много от вас ще заклеймят идеята,но милият ми съпруг има рожден ден скоро.......и реших да бъда по-изобретателна.........Мисля да му подаря сексуална изненада.........да поръчам жена и да направим тройка Embarassed Embarassed  Никога не съм го правила,незнам дали ще ми хареса,но знам,4е ще бъде разли4но,запомнящо се........Нямам и идея как се поръчва,и въобще какво се прави........но мислите ли ,4е си струва?Ами ако ми хареса? Някой правил ли го е досега Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 1
Не го прави, ако не сте говорили никога за това и не си сигурна, че го иска. Защото ако се окаже, че не е по пикантериите /противно на всеобщото мнение, много мъже не са/, ще стане много конфузно Confused Вместо различно и запомнящо се, може да е тъпо и неудобно. Намери начин да разбереш дали такава изненада би била приятна за него. Все пак рожденикът е той, нали, не го правиш защото на тебе ти се иска мадама в леглото. Или греша Wink
Виж целия пост
# 2
Не го прави, ако не сте говорили никога за това и не си сигурна, че го иска. Защото ако се окаже, че не е по пикантериите /противно на всеобщото мнение, много мъже не са/, ще стане много конфузно Confused Вместо различно и запомнящо се, може да е тъпо и неудобно. Намери начин да разбереш дали такава изненада би била приятна за него. Все пак рожденикът е той, нали, не го правиш защото на тебе ти се иска мадама в леглото. Или греша Wink


Говорили сме по различни поводи,знам че ще му допадне Flutter
Виж целия пост
# 3
Потърси из нет-а секс-форум и разцъкай темата си там.
 topicclosed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия