Нан по-добър ли е от Фризолака?

  • 756
  • 13
 Sickднес по аките на бебо имаше малко кръв.На фризолак сме , с кое мляко да го сменя?Малко трудно се изходи и я болеше.....Леле страшно се паникьосах , а може да е и от киселото мляко , вчера й дадох едно шише.Ще се  #2gunfire #Crazy
Виж целия пост
# 1
На колко месеца е?
Как така ще има кръв в изпражненията и няма да заведеш детето на лекар?  Shocked
Не си прави опити с детето, не давай кисело мляко ако няма годинка.


Големият ми син получаваше запек от Фризолак, малкия беше на NAN и нямаше проблеми.
Консултирай се с лекар най-добре.
Виж целия пост
# 2
По принцип в състава на различните марки АМ почти няма разлика, но в Нан има повече Бифидус точно за да се избегне запека. При нас действаше безотказно  Laughing
А за кръвта трябва да звъннеш на педиатъра. Не вярвам да е от киселото мляко, не знам на колко сте, но не би трябвало да го даваш ако нямате навършени поне 9 месеца...
Виж целия пост
# 3
няма "по-добро мляко". има мляко, което понася на твоето дете. до сега имало  ли е такъв проблем? а вчера за пръв път ли даде кисело мляко? и все пак колко е голямо детето?
Виж целия пост
# 4
Този въпрос и други от такъв характер винаги са ми звучали странно.
А "Хипп" по- добри ли са от "Нестле"?
danielka1979, по- скоро кажи за възрастта на детето и с какво си го захранила до момента. Има ли по принцип проблеми с храненето, включително и запек.
Виж целия пост
# 5
Да.
Ако кръвта не е от одраскване по ануса от твърдото ако, обезателно го заведи на лекар!
Виж целия пост
# 6
След няколко дни навършва четири месеца и почва петия.Бях при майка и се наложи да остана малко по - дълго.Много й хареса Embarassed.Запек не е имала , но тия дни не съм й давала плодови пюрета и може би е затова.ОТ няколко дни й давам и каша на Беби- от ябълка.Иначе е основно на ФризолаК!!!
Виж целия пост
# 7
След няколко дни навършва четири месеца и почва петия.Бях при майка и се наложи да остана малко по - дълго.Много й хареса Embarassed.Запек не е имала , но тия дни не съм й давала плодови пюрета и може би е затова.ОТ няколко дни й давам и каша на Беби- от ябълка.Иначе е основно на ФризолаК!!!

е ако наистина не е от одраскване, значи е от киселото мляко.
Виж целия пост
# 8
След няколко дни навършва четири месеца и почва петия.Бях при майка и се наложи да остана малко по - дълго.Много й хареса Embarassed.Запек не е имала , но тия дни не съм й давала плодови пюрета и може би е затова.ОТ няколко дни й давам и каша на Беби- от ябълка.Иначе е основно на ФризолаК!!!

е ако наистина не е от одраскване, значи е от киселото мляко.
Аз също си мисля че е от това , защото милата доста се поизмъчи и стана червена от зор....
Виж целия пост
# 9
  Мисля,че е по-добре да не гадаеш,и да не сменяш на своя глава млякото-консултирай се с педиатъра Peace
Виж целия пост
# 10
  Мисля,че е по-добре да не гадаеш,и да не сменяш на своя глава млякото-консултирай се с педиатъра Peace

въобще не е виновен Фризолака, ако питаш мен.
Виж целия пост
# 11
Четири месеца Фризолакът е вършел добра работа. Причините явно са други. Киселото мляко често действа действително запичащо, на доста хора. Върни се пак на АМ.
Кървенето от ануса е най- вероятна последица от запека. Вече явно сте се захранили с плодови пюренца. Отлично действие имат някои от тях на ХИПП с подчертано разхлабващ ефект /пише го на самите етикети/. Опитайте. Натуралният ябълков сок е отлично средство /говоря за прясно изцеден сок от ябълка/. Ако обаче кървенето стане обилно или не спре въпреки спирането на киселото мляко или продължи няколко дни вървете на лекар да погледне.
Виж целия пост
# 12
Четири месеца Фризолакът е вършел добра работа. Причините явно са други. Киселото мляко често действа действително запичащо, на доста хора. Върни се пак на АМ.
Кървенето от ануса е най- вероятна последица от запека. Вече явно сте се захранили с плодови пюренца. Отлично действие имат някои от тях на ХИПП с подчертано разхлабващ ефект /пише го на самите етикети/. Опитайте. Натуралният ябълков сок е отлично средство /говоря за прясно изцеден сок от ябълка/. Ако обаче кървенето стане обилно или не спре въпреки спирането на киселото мляко или продължи няколко дни вървете на лекар да погледне.
ООООоооо задължително на лекар ако не спре, мерси за съветите.Като стане отивам за пюренца н а  ХИП!!!!!
Виж целия пост
# 13
И аз не мисля, че е от Фризолака. Ние сме на него от няколко месеца (първо кърма и после дохранвам с Фризолак), но никога не е имала проблеми с изхождането. Всъщност само веднъж се беше запекла, но това беше защото й бях спряла плодовите пюрета за няколко дена, докато свикне със зеленчуковите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия