Ароматна кализия-търся за лекарство

  • 3 029
  • 3
Търся растението Ароматна кализия.Ще се използва за лекарство,но преди това трябва да си го завъдя,а го няма по цветарските магазини или поне аз не го открих.Ако някой може да ми помогне,моля пишете.Благодаря предварително за всякаква информация. Praynig  bouquet
Виж целия пост
# 1
Търся растението Ароматна кализия.Ще се използва за лекарство,но преди това трябва да си го завъдя,а го няма по цветарските магазини или поне аз не го открих.Ако някой може да ми помогне,моля пишете.Благодаря предварително за всякаква информация. Praynig  bouquet

няма ли да отнеме много време да го посееш, да чакаш да порастне и да правиш лекарство?
не се ли продава това лекарство да си го купиш готово?

растението било разпространено в Русия, защо го няма в Бг?
Виж целия пост
# 2
Не знам колко време ще отнеме да порасне,уж растяло сравнително бързо.А за лекарство - има готово,но леля ми държи на натуралното,иска сама да си го направи. Thinking Hug newsm78
Виж целия пост
# 3
Не знам колко време ще отнеме да порасне,уж растяло сравнително бързо.А за лекарство - има готово,но леля ми държи на натуралното,иска сама да си го направи. Thinking Hug newsm78

http://www.callisia.org/
ето малко на руски.

питала ли си по ботаническите градини ? не може да не се продава в България.
аз лично не бих си правила сама лекарства....но все пак щом леля ти си е решила, тя си знае.
по-добре си купете порастнало цвете...

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия