бебешки магазин във Варна,който да предлага услугата"ваучер"

  • 729
  • 5
Здравейте!
Имам следния проблем-трябва ми бебешки магазин във Варна,който да предлага услугата"ваучер".Този ваучер трябва да се подари на една мама,със седемдневно бебе,за да си извере сама каквото иска.Моля Ви,помогнете ми с инфо кой детски магазин предлата такава услуга.Вече разбрах,че Хипполенд не предлагат.
Виж целия пост
# 1
Какъв е проблема да се раберете с управителя, да внесете определна сума пари и срешу някакъв документ от магазина майката да отиде да си напазарува. Според мен не е задължително да се предлага специално такава услуга.
Въпрос на договаряне според мен!
Виж целия пост
# 2
Мисля че такава услуга се предлага от магазин Премаман, намире се на ул "Възраждане" 1, но имаше съобщение, че ще се местят, на ул "Кн Николаевич" от 07.08
Аз вчера минах през стария магазин още работеше
Виж целия пост
# 3
образцов дом на втория етаж със сигурност работят с ваучер,но аз лично,като магазин него харесвам,заради отношението на персонала иначе е добре зареден.
Виж целия пост
# 4
виж тук магазин Рошко,може и да се съгласят на този вариянт-все пак сте клиенти  Laughing
Виж целия пост
# 5
Какъв е проблема да се раберете с управителя, да внесете определна сума пари и срешу някакъв документ от магазина майката да отиде да си напазарува. Според мен не е задължително да се предлага специално такава услуга.
Въпрос на договаряне според мен!
И аз мисля така, въпрос на договорка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия