С какво почерпихте след раждането

  • 4 691
  • 45
Скоро трябва да родя и се чудя трябва ли и с какво евентуално да почерпим персонала в болницата след раждането. Вие как постъпихте?
Виж целия пост
# 1
Никой от персонала не съм черпила  Wink
Виж целия пост
# 2
Аз почерпих-просто за здраве черпих всички наред. Joy
Виж целия пост
# 3
Бонбонки, за здравето на детето, нищо повече не съм черпила.
Виж целия пост
# 4
Въпреки че си платих за избор на лекар, подарих на лекаря, асистентката му и анестезиолога по кутия бонбони, уиски, пакет кафе, разбира се хубави. На акушерките от детско нищо, щото бяха гадни.  А екипът,който извърши секциото беше прекрасен и затова реших да им подаря по нещичко. Верно класически подарък, но съм доволна, че изразих благодалността си.
Виж целия пост
# 5
бабите са занесли бонбони като ни изписваха. за което аз избеснях , но са го направили през главата ми Close
Виж целия пост
# 6
Нищо не съм черпила. И двата пъти.
На лекарите и акушерките това им е работата.

Херелина, честито бебче!Да расте здраво и щастливо!
Виж целия пост
# 7
мъжа ми занесе торба с бонбони, сок, кафе-пакет и май не се сещам за друго
Виж целия пост
# 8
На сестрите и акушерките - 2 бутилки Кока-Кола, 2 кутии "Мерси" и цветя (алкохол в болницата не било позволено). На лекарката (в частния кабинет) - огромен букет, кутия "Мерси", 1 бутилка "Джони". На пом.-сестрата на лекарката - една чанта с по-евтини сладки, кафе, бонбони (тя не участва в раждането, само ме тегли на консултациите).
Виж целия пост
# 9
Аз бях с уговорка, така че лекарят, който ме оперира се почерпи с 1000 лв, а на изписването оставихме по кутия бонбони и сок на акушерките и сестрите от детското отделение, които пък се оплакаха шеговито, че диабет са хванали вече от черпни  Laughing

А на лекарят, който ми следи бременността, мъжът ми занесе бутилка уиски и кола.
Виж целия пост
# 10
цветя и бонбони на сестрата, която облече бебето при изписването.
на другите нищо, защото в събота вечер ми казаха: "за твоето бебе мляко няма Naughty" и това ме принуди да напуснем заведението в неделя на преди обяд  Crossing Arms
Изписването беше планирано за понеделник
Виж целия пост
# 11
Не ги черпих,защото си свършиха "работата" с голяма досада  Confused
Виж целия пост
# 12
Цветя, Кола и бонбони на сестрата при изписването Peace
Виж целия пост
# 13
В деня в който се роди дъщеря ни, мъжът ми занесе на екипа, който се грижеше за мен торта, кола, бонбони и сок. Нали е рожден ден все пак  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Почерпихме с бонбони и кафе.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия