Оформени коремни мускули или малко женствено коремче - анкета

  • 3 073
  • 57
Питахме се какво ли не - за гърди, дупета, коси, ...
Сега Ви питам - какво предпочитате -
оформени коремни мускули
или
малко женствено коремче
клик
или нещо средно
Виж целия пост
# 1
Колкото си може по-дълго време оформени коремни мускули, а пък женственото коремче и без това по-късно ще е неизбежно.Но специално от двете снимки ми харесва повече малкото женствено коремче Peace
Виж целия пост
# 2
Леко заоблено коремче. Харесвам фини мадами, но плочките по корема ги свързвам мъжкото тяло, на жена ми седят кофти Confused
Виж целия пост
# 3
Леко заоблено,женствено коремче Wink
Виж целия пост
# 4
Добре оформена преса- Peace
Виж целия пост
# 5
Добре оформена преса, но без крайности от типа на няколко реда силно изразени плочки.
Виж целия пост
# 6
Искам, не искам, след раждането още имам ъ-ъ-ъ средно голямо женствено коремче.  Rolling Eyes
Утешава ме това, че първо беше диня, после пъпеш, сега отивам към грейпфрут (ама много бавно отивам).
Белким се докопам до пресата. При всички случаи обаче след две раждания ще имам "малко женствено коремче".  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
  Плочки, но леки.
Виж целия пост
# 8
Определено коремче Peace Плочките на жена ми изглеждат адски травеститско Sick Жената е жена и е женствена най-вече заради формите си Peace
Виж целия пост
# 9
"плочки" Peace
Проблема е, че за да има една жена плочки трябва да е активно спортуваща.
Аз тренирам/поне се опитвам/ редовно и пак нямам силно изразени коремни мускули.
Но определено харесвам да се очертават. Няма ли мускул си мисля че жената или е на някаква гладна диета и дни наред не е яла или е прекалено слаба.
Ако не тренирам дори само 1-2 седмици/ и  имам коремче.
Виж целия пост
# 10
Леко заоблено коремче. Харесвам фини мадами, но плочките по корема ги свързвам мъжкото тяло, на жена ми седят кофти Confused

Точно казано Peace
...като чета "плочки" и се сещам за Ан Джи ooooh!
Виж целия пост
# 11
Предпочитам плосък корем с леко оформени коремни мускули.  Flutter
Виж целия пост
# 12
Не предпочитам, а направо мечтая за опция 1.
Виж целия пост
# 13
Леко заоблено коремче. Харесвам фини мадами, но плочките по корема ги свързвам мъжкото тяло, на жена ми седят кофти Confused
Peace
Виж целия пост
# 14
В интерес на истината аз харесвам поддържани жени и наличието на съвсем малки полчици ме кара да завиждам благородно. Лично на мен ми се иска да имам такъв корем,но кога ще стане незнам.
Ето как изглежда коремът ми сега
 Мисля имам още доста да тренирам докато стане като на първит снимки. Но иначе и аз съм съгласна,че нищо крайно не е приемливо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия