Косопад

  • 2 018
  • 13
Някой би ли ми казал как се ползват ампулите против косопад?
Виж целия пост
# 1
Зависи какви са.
Повечето се втриват на чиста /мокра / коса.
Ако е с някакви масла - преди всяко миене, да речем от предната вечер се намазваш и стоиш цяла нощ.

Дай инфо за ампулите, моля  Grinning
Виж целия пост
# 2
Ампулите са Dukray Anastim
Виж целия пост
# 3
Ами вътре в опаковката има много подробно описание-или поне в аптеката/магазина откъдето са купени би трябвало да консултират. Hug
Виж целия пост
# 4
Много бързах като ги купувах, пък и не съм взела цяла опаковка, така, че нямам и листовка
Виж целия пост
# 5
След къпане се втрива в корените на косата.
Виж целия пост
# 6
На мен ми предписаха тези ампули за 1 петънце без коса  на главата. Дерматоложката ми каза да мажа само него през вечер. За съжаление вече изхвърлих упътването заедно с опаковката и не мога да ти пиша как се процедира при други случаи.
Виж целия пост
# 7
А имаше ли ефект?
Виж целия пост
# 8
Не особено голям - петънцето си остана с минимално подобрение. Все пак, не искам да те отчайвам, при теб може да има по-добър ефект.
Виж целия пост
# 9
Горещо ти ги препоръчвам.От тях и шампоана ми спря косопада.Втривам ги с апликаторчето,което е вътре в кутийка с ампули,половината шишенце,има обозначение,веднага след баня Peace
Виж целия пост
# 10
Горещо ти ги препоръчвам.От тях и шампоана ми спря косопада.Втривам ги с апликаторчето,което е вътре в кутийка с ампули,половината шишенце,има обозначение,веднага след баня Peace
за кои ампули и шампоан става въпрос? а цена? newsm78
Виж целия пост
# 11
Dukray Anastim  Peace
 
Виж целия пост
# 12
а цена?
Виж целия пост
# 13
Ампулата е 4лв-за 2 пъти,а шампоана 200мл е 16лв.Скоро ги хвана и тях увеличението,но ампулката се ползва два пъти,а шампоана стига за около 2 месеца.Слагам по съвсем малко,пуска доста пяна,а и косата изглежда много добре от него newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия