пюретата на ганчев

  • 674
  • 10
днес намерих метална стружка в зеленчуково пюре на ганчев. Внимавайте и вие
Виж целия пост
# 1
Ужас, що не се оплачиш в комисията на потребителите ли беше??
Виж целия пост
# 2
Преди време една майка във форума беше споделила за парче стъкло. Това доказва слабия дори нулев контрол на детските храни на българския пазар. За съжаление ако се оплачем където трябва едва ли ще има някакъв резултат...Като се замисля май трябва да се информират медиите, за да се направи анти реклама и да се спре с подобна немарливост!!! #2gunfire
Виж целия пост
# 3
Лоша работа!А ние ядем почти само от тях.Очите трябва да са ни на 118. #Crazy
Виж целия пост
# 4
Според мен вече е крайно време да се подаде жалба срещу тия!Писна ми да чета за какви ли не находки в тяхната продукция...Пък и жалко,че господари на ефира са във ваканция,при тяхната намеса обикновено се вземат мерки.
Виж целия пост
# 5
днес намерих метална стружка в зеленчуково пюре на ганчев. Внимавайте и вие
дай малко повече инфо Praynig.Какво беше пюрето,коя партида newsm78
Виж целия пост
# 6
Да,наистина кажи в кое пюре и коя партида.
Калоян като си е харесал тоя Ганчев и това си е .
И аз хич не ги обичам ама бебо ги яде почти само тях.
Направо настръхнах,ега си може ли такова безхаберие.
Виж целия пост
# 7
За пореден път се убеждавам в немърливостта на нашенския производител.Това е храна за бебета ,все пак  ooooh!
Виж целия пост
# 8
На мен почти постоянно ми се падат развалени пък.Отдавна вече спрях да давам Ганчев.Евтини са да,но предпочитам да дам някой лев повече ама да знам че детето ми яде що годе свястни работи.Аз лично предпочитам да и готвя  и без това е голяма вече за пюрета.
Виж целия пост
# 9
Трябва да се внимава с всяко нещо, което се дава в устата на детето, убедих се, че марката няма никакво значение!

Купувала съм "Ам-Ам", "Ганчев" и "HIPP", доволна съм и от трите, като изключим една гадост, която намерих в "HIPP", но такъв ми бил късмета  Mr. Green


Пълни глупости! Колко гафове с пюрета точно на ХИП съм виждала, какво ли не е имало в тях!  Също и развален техен чай, в срок на годност, с ненаранена опаковка, купен от магазин "Малечко", който след разтварянето си вони! ooooh!
Виж целия пост
# 10
Може да се случи с всяко пюре. На Ганчев са последна грижа предметите вътре  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия