Момичета, стискайте ми палци утре!!!

  • 3 785
  • 46
Моля ви да ми стискате палци!!! Утре (четвъртък) ще са готови резултатите ми. Взеха ми цитонамазка и някакво др. изследване за ракови клетки... Не съм сигурна точно какво беше, защото се стреснах докато бях на прегледа. Гинеколожката ми каза, че имам възпаление на матката, срастване и малка раничка. Освен това имам някаква брадавица (нещо като бенка) отдолу на сгъвката на единия крак, точно на свивката където се намира Бертолиновата жлеза...Според нея това можело да бъде свързано по някакъв начин с матката. Може да е тръгнало от нея или пък да стигне до нея. Нещо като тумор един вид.  Sad  Имам и фамилна обремененост от рак на матката (майка почина от това  Sad), и тя реши, че може да имам ракови клетки. Sad
Много ми е притеснено. Гинеколожката спомена също, че тази брадавица може да е и от някакъв вирус НРV.
Вчера цял ден четох и за него. Вижда ми се ужасно страшно!!! А и аз съм такъв песимист, че от два дни вече съм се отчаяла без още да знам за резултатите.  Cry

Затова ви моля: СТИСКАЙТЕ МИ ПАЛЦИ!
Знам, че това винаги помага и се надявам да помогне и на мен...




Виж целия пост
# 1
 Praynig newsm10
Виж целия пост
# 2
Uspeh!!!! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 3
 newsm10
Виж целия пост
# 4
martisun, Джейн и киша, благодаря!
Толкова ми е притеснено, че незнам дали ще мигна тази нощ.  Sad Но като виждам, че някой ми стиска палци, ми става някак си по-спокойно. А и тази емотикона -  newsm10 ми действа много ведро.
Виж целия пост
# 5
 Praynig
Виж целия пост
# 6
 Praynig
Виж целия пост
# 7
Късмет и Успех  Не се  притеснявай  bouquet
Виж целия пост
# 8
Успех и от мен Hug, всичко ще е наред, само няма да се плашиш Praynig
Виж целия пост
# 9
Ще стискам палци !
Кураж!   bouquet
Виж целия пост
# 10
Благодаря ви!
Опитвам се да мисля, че всичко ще е наред, но ме гложди някакво "червейче" отвътре...
Дали пък няма да излезе нещо страшно, дали няма да се повтори всичко отново (като при майка). Толкова въпроси и страхове ме връхлитат, че започвам да се самосъжалявам....
Добре, че сте вие да ми давате кураж.
  bouquet
Виж целия пост
# 11
Не, не, да не ти минават въобще такива мисли! Naughty
Виж целия пост
# 12
Не, не, да не ти минават въобще такива мисли! Naughty
Не трябва да се предаваш пред тия мисли.
Опитай се /знам,че е почти невъзможно/ да мислиш за нещо друго.
  bouquet
Виж целия пост
# 13
Да не ти минават такиува черни мисли преz главата, ей. Всичко Ще е наред, не се впитеснявай. Важно е да ходиШ редовно на такива иzследвания. Открито в началото се лекува.  Peace
Виж целия пост
# 14
Успех ти желая и не се шашкай предварително(знам,че на думи е лесно,но...)  bouquet
Дано да се похвалиш утре с добра новина Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия