Шампоан Клоран?

  • 28 094
  • 21
Ползвате ли такъв и как ви действа?
Взех си клоран,уж като по- добър и след второто измиване ми се появи пърхут,главата ме сърби ужасно.Досега не съм имала такива проблеми ползвала съм Фито,Елсейв,Нивеа,Пентен,но за пръв път ми се случва подобно нещо.Дали е качествена марката Клоран ?
Ако сте ползвали,моля споделете
Виж целия пост
# 1
Аз съм ползвала и съм доволна. Имах този за обем с балсама без отмиване и още един подхранващ с нормален балсам. Но, все пак, не са кой знае какво  Peace
Виж целия пост
# 2
Ползвала съм и според мен са много добри Peace
И въпреки всичко щом те сърби главата те съветвам да не се миеш с него,явно не е за твоята коса.На мен така ми се случи с друга марка и чак като смених шампоана се оправих.
Виж целия пост
# 3
Ползвам в момента и съм супер доволна - и от шампоана, от балсама, от маската. Предполагам, че не си взела подходящ за твоята коса или е менте.

ползвала съм Фито,Елсев,Нивеа,Пантен

От изброените последните две са невероятен боклук  Peace
Виж целия пост
# 4
Ползвала съм. До сега съм нямала проблем. Доволна съм и от детските продукти, по-специално от витаминозния крем за бебета. Добра си е марката.
Виж целия пост
# 5
И аз съм доволна, ползвам и в момента дори този с хинин. Харесва ми
Виж целия пост
# 6
От шампоана с хинин съм много доволна, в момента пак го ползвам. Козметиката им за деца също е много хубава.  Grinning
Виж целия пост
# 7
Щом ти се е появил пърхут,значи е силен за теб - според мен трябва веднага да го спреш Peace
Виж целия пост
# 8
От шампоана с хинин съм много доволна, в момента пак го ползвам. Козметиката им за деца също е много хубава.  Grinning
Тоя с хинин за какво е ?

Аз съм ползвала този за обем-много ми хареса.
И сега ползвам този с овес за всекидневно ползване.Малко течен ми идва...

Но като цяло съм доволна от шампоаните им.Напоследък само такива си взимам.
Виж целия пост
# 9
Съгласна съм с Блонди, че Нивеа и Пантен са боклук. Мога да добавя и Хед & Шолдърс - мента. Аз ползвам в момента на Клоран един за суха коса и един за всекидневно миене. Много съм доволна и от двата. Косата ми не се оплита, а не слагам допълнително балсам. За мен това е революция  Hug
Виж целия пост
# 10
От шампоана с хинин съм много доволна, в момента пак го ползвам. Козметиката им за деца също е много хубава.  Grinning
Тоя с хинин за какво е ?

Аз съм ползвала този за обем-много ми хареса.
И сега ползвам този с овес за всекидневно ползване.Малко течен ми идва...

Но като цяло съм доволна от шампоаните им.Напоследък само такива си взимам.

Този с хинин е за изтощена коса, и за по-бърз растеж - наистина за растежа има ефект.  Joy
Виж целия пост
# 11
Ползвала съм Клоран против пърхот- не съм доволна. newsm11
Виж целия пост
# 12
Сега съм с Клоран, уж за обем,ала-бала... ми нормален шампоан.
Виж целия пост
# 13
Мерси Wish Wink
Виж целия пост
# 14
Ползвала съм с хинин, с овес и с масло от манго - доволна съм за тези пари това е най-добрия шамнпоан за мен  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия