За картофите????

  • 2 051
  • 22
Някои знае ли, за6то не се яде картофа на следва6тия ден, а веднага след като е сготвен?
Измъ4ва ме този въпрос около 6 месеца ве4е и не намирам тема или някои да е писал не6то  подобно. Аз винаги съм яла сготвени картофи и на следва6тиа ден,ако е оставало,разбира се.
Виж целия пост
# 1
А аз не съм чувала. newsm78 Ще следя за да узная дали има причина
Виж целия пост
# 2
И аз не съм чувала и умирам за вчерашни пържени картофи  Grinning
Виж целия пост
# 3
Зная, че не се готвят ако са позеленяли или с кълнове, но за това, което питаш се съмнявам. Едва ли на някой му е станало нещо след ядене на вчерашни картофи  Crazy 
Виж целия пост
# 4
Това е най-голямата щуротия, която съм чувала. Не ми казвай, че си изхвърляш манджите, след като сте яли веднъж от тях.
Виж целия пост
# 5
Няма такова нещо  Grinning Яла съм вчерашни картофи и по-вчерашни и нищо не ми е станало  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
И аз не съм чувала подобно нещо.Една баба на село даже си консервира картофи в буркани - тези,които са наранени при ваденето.И си ги хапват чак на зима,на яхнийка,все още е жива и здрава.
Виж целия пост
# 7
Чувала съм някой да казва, че на втория ден вече не са му вкусни, но не и че не трябва да се ядат. Аз колко такива съм изяла Mr. Green Изобщо не страдам от идеята, че трябва да се готви всеки ден Peace
Виж целия пост
# 8
Някои знае ли, за6то не се яде картофа на следва6тия ден, а веднага след като е сготвен?
Кой го казва това? newsm78
Виж целия пост
# 9
За пръв път чувам такова нещо....... newsm78
Виж целия пост
# 10
Ако е суров и обелен - да, но сготвен - нищо му няма.
Виж целия пост
# 11
 #Crazy Ами на мен до момента нищо ми няма ям и вчерашни и от по предния ден картофи защото като сготвя нещо и има поне за 3 дена за напред. Подобно нещо не бях чувала а ти от къде го чу това и кое точно не му е хубавото в смисъл от какво сме заплашени тези които ядем картофи готвени преди ден два?  newsm78
Виж целия пост
# 12
Аз съ6то винаги съм яла сготвено предния ден и съм жива,но тук в 4ужбина не ядат картофи,ако са от предния ден,за6тото не били полезни,а вредни. ????Та,това ме мъ4е6е за6то...
Виж целия пост
# 13
Аз съ6то винаги съм яла сготвено предния ден и съм жива,но тук в 4ужбина не ядат картофи,ако са от предния ден,за6тото не били полезни,а вредни. ????Та,това ме мъ4е6е за6то...

Ами попитай местните хора където живееш - явно имат някакво обяснение, щом го правят.
Вредни на какво и защо  Thinking
Интересно е да чуем и ние.
Виж целия пост
# 14
Това е проблема,4е не знаят за6то.Мен са6то ме е заинтригувало,но 6те продължавам да се интересувам и ако не6то разбера ако искате 6те пи6а.Съ6то,раз4итам да пи6ете,ако разберете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия