Имат ли "Молфикс" модел гащи....

  • 2 745
  • 5
....както Либеро и Памперс? Май нямат, но аз да си попитам. И ако някой знае някоя по-евтина марка такива гащи, напр. каквито са тези Пипи.... Мерсаж  bouquet Големички сме вече за памперс, обаче откакто бяхме болни и обучението ни на гърне рухна тотално. Сега започваме отначало...
Виж целия пост
# 1
В магазина, от който аз купувам памперси са ми казали, че Молфикс нямат гащички. И аз купувах някакви по-евтини, не бяха Пипи някаква друга марка (от памперсите на Пипи съм доволна), но тези гащички много пропускаха. В интерес на истината и гащичките на Памперс при "активно използване" 2-3 часа също пропускаха на моето дете.
Виж целия пост
# 2
Да и нашия Памперс-гаща пропуска, особено нощем. Може пък да му слагам пеленките на Молфикс, но незнам като е свикнал с гащички дали няма да му е дискомфортно....Ама много се затруднявам вече с парите за тия Памперс-гащи....
Виж целия пост
# 3
Alexa, къде живееш? На пазара на Красно село в един блок има магазин за препарати и памперси оттам вчера си взех такива гащички 9-20кг по 39ст. бройката още сме едва на втория и не мога дадам обективна преценка дали ще пропускат, но това зависи от детето може би, защото при мен на "Памперс" не са ми пропускали.
Виж целия пост
# 4
Има и едни Бебе комфорт памперс гащи, но аз не съм доволна, защото в пакет от 15 бр. поне 5 има дефектни иначе са по 28 ст. Купувам и от тези на Пипи, но тук намирам само 12-25 кг. а малката тежи около 10,700 кг. и са ни малко големички иначе мисля че тези на Пипи са добри за тази цена 0,29 ст./бр.
Виж целия пост
# 5
Има и едни Бебе комфорт памперс гащи, но аз не съм доволна, защото в пакет от 15 бр. поне 5 има дефектни иначе са по 28 ст. Купувам и от тези на Пипи, но тук намирам само 12-25 кг. а малката тежи около 10,700 кг. и са ни малко големички иначе мисля че тези на Пипи са добри за тази цена 0,29 ст./бр.


Днес взех едни на Фипи не на Пипи, но са по 40 ст. Ще кажа като преценя дали са добри. И на Пипи си поръчах да ми донесат да ги видя и тях. Днес акахме на гърне - голямо постижение за нас, но още пишкаме на килима Sad С повечко търпение и пране ще стане. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия