Против запек-Кое адаптирано мляко?

  • 27 843
  • 23
Милата много се мъчи , кажете кое ви действа добре? Sad
Виж целия пост
# 1
Ние имахме същия проблем! Синът ми беше захранен с Фризолак и не акаше по 3 дни. По съвет на педиатърката смених с Фризовом и съм много доволна. И до сега го ползвам /вече 8 месеца/. Млякото е по-гъсто и съдържа клей от рожкови, против повръщане, запек и съпътстващите го колики. Опитайте с него.
Виж целия пост
# 2
Нутрилон Комфорт.
При много бебета има такъв ефект, но не е задължително да разхлаби и твоето.
Виж целия пост
# 3
И аз ползвах Фризовом именно против запек, ГЕР и колики.

Посъветвай се и с педито.
Виж целия пост
# 4
 Heart Eyes Peace
Виж целия пост
# 5
Нутрилон Комфорт.
При много бебета има такъв ефект, но не е задължително да разхлаби и твоето.

 Peace
Виж целия пост
# 6
След запека от Нан и Фризолак, Аптамила регулира отлично перисталтиката на детето ми!
Виж целия пост
# 7
  Консултирай се с педиатъра,преди да смениш млякото-на мен ми препоръча Фризовом Peace-с него дъщеря ми досега не е имала запек.
Виж целия пост
# 8
И аз ползвах за Тери Фризовом.
Виж целия пост
# 9
 Нутрилон! Peace
Виж целия пост
# 10
От раждането бяхме с Нутрилон Комфорт (тогава Омнео) и така до края на първата година. Никога не сме имали през този период запек, но то разбира се може да е от детенцето. Продължихме с Аптамил 3 и също няма проблем. Но Комфорта нали е точно за такива проблеми...и за колики, де!
Виж целия пост
# 11
Ние не сме имали такъв проблем,но заради повръщането пиехме Фризовом(съдържа рожкови и го препоръчват и при запек).Незнам дали беше от млякото, но запек никога не сме имали.
Виж целия пост
# 12
Ние бяхме на нитролон1 запекоха се и двамата,а единия и повръщаше,педито каза фризовом сменихме и на другата крайност разстройство.Сега си скубя косите що на своя глава не дадох Комфорт,ама ......?Може да опиташ с чайчето Блевит Л
Виж целия пост
# 13
селиа - препоръчва се при запек от педиатри-гастроентеролози
Виж целия пост
# 14
Lactana BIO.
На сина ми от всички АМ, които сме пробвали, то подейства най-добре - съдържа пробиотици и бифидобактерии, които регулират стомахчето при децата. Вече разредихме пиенето, защото сме по-големи, но смятам да продължа с него до 3 г.  Peace 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия