Глезотийки за бебчета

  • 1 537
  • 26
помагайте newsm78, избирам подарък за 5-месечно бебе, но искам да е нещо, което родителите ще спестят като глезотийка... мисля си за активна гимнастика и музикални килимчета, но няма да откажа предложения... само да спомена, че малката госпожица си има батко и най-вероятно столчета, колички и т.н. ще си има от него Simple Smile
мерси предварително Simple Smile   bouquet
Виж целия пост
# 1
въй, така само нищо не ми хрумва...  Blush
Но ако посетиш някой дет. магазин, може би ще ти дадат хубави идеи.
Ще мисля и аз, де  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
посещенията в детски магазини са опасни за мен... и все пак много гледах... всичко ми харесва...  newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 3
Мисля, че вече е голямо бебето за активна гимнастика. Най-полезна е до навършване на 6 месечна възраст. Давам ти идея за бънджи-гащи.
Виж целия пост
# 4
да, голямо е за акт гимнастика, некае някаква играчка като музикалното кубче на чико, жирафа на фишер прайз, бънджи гащи е супер идея
Виж целия пост
# 5
Кой е жирафа на Фишер прайс
Виж целия пост
# 6
може активната гимнастика да е комбинирана, която по-късно става за маса за игра. нещо от този тип: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2876

 
Виж целия пост
# 7
Ние имаме такава, но засега на 5 1/2 месеца ни е най-безинтересната играчка.
Виж целия пост
# 8
Някой каза бънджи гащи. Grinning Чудесна идея! Peace
Виж целия пост
# 9
огромен плюшен мечок
Виж целия пост
# 10
Зависи до каква сума искаш да е подаръка - моето детенце е на 5м и имах нужда от столче за хранене, което ще използвам скоро.

Виж целия пост
# 11
Бънджи Peace
Виж целия пост
# 12
Peace
Виж целия пост
# 13
Точно активна гимнастика щях да те посъветвам и аз. Може и бънджи, проходилка (ако мама и тати са ЗА нея... Thinking)... Най - добре е да се обадиш и да попиташ от какво има нужда човечето.
Виж целия пост
# 14
Мисля, че вече е голямо бебето за активна гимнастика. Най-полезна е до навършване на 6 месечна възраст. Давам ти идея за бънджи-гащи.

И аз мисля, че за активна гимнастика е късно, моето човече вече е твърде силно и просто я събаря с едно докосване. За бънджи гащите имаше темичка някъде и огромен процент от мамите определиха покупката за абсолютно ненужна.
Моето предложение е гумени книжки с картинки - така ще го приучат към любов към книгите, а няма да могат да си позволят много от тях най-вероятно.
Също би могла да попиташ каква храна яде и да купиш 20 бурканчета - ще им спестиш доста пари и ще са ти благодарни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия