Моля ви мами помогнете с малко инфо.........

  • 888
  • 3
Здравейте, правиха ни операция на ушенце-сложиха ни макарички понеже ухото ни течеше.Всичко мина ок,но сега след операцията минаха вече 2 седмици и ухото продължава да тече.Докторът ни каза ,че е нормално да си изтича и да продължаваме да капим капки.Чак другата седмица сме на контролен ,а до тогава ще откача. Моля,ако някой знае нещо повече като инфо да помага. Благодаря ви предварително!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1
 Здравей, с инфото на тази тема съм зле, но поне да ти побутна темата. На нас ни се разминаха притесненията - перфорацията си е зарастнала сама. Единственото ново, което научих е че ако има някаква хрема, ушите минават по-бавно.
Виж целия пост
# 2
А защо не пробвате с хомеопатия? Мисля, че ще останете доволни, но трябва да си изберете много добър класически хомеопат  Peace
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви момичета Hug petia_5a ,то май наистина вече този вариант ми остава.Поне ако не помогне няма да ни навреди.Преди време бях му купувала едни капки Цитросепт мисля ,че и те са хомеоатични и се беше стабилизирало положението за кратко.
Благодаря ви още веднъж за отговорите  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия