А ако гаджето Ви убие човек на пътя...

  • 3 921
  • 69
...по своя вина, независимо дали става въпрос за употреба на алкохол , висока скорост, рисково шофиране и пр. Вие какво ще направите. Да конкретизирам - не сте женени, живеете заедно, нямате деца. Ако му предстои съд и след това евентуално и затвор? Как ще се развият отношенията ви, ще се разделите ли и на какъв етап?
Ако става въпрос за мен, смятам че ще се разделим.... Tired
Виж целия пост
# 1

Ако става въпрос за мен, смятам че ще се разделим.... Tired

 Ами, ако ти убиеш някой на пътя и той те напусне?!Хубаво ли ще ти е?На всеки може да се случи, може да е по моя вина, а може пък не!

 С този жест, че ще зарежеш показваш, че въобще не го обичаш и не държиш на него!

 Дано не ми се случва, но не бих постъпила като теб!Все пак не е умишлено убийство!
Виж целия пост
# 2
 Никой, който не е попаднал в такава ситуация няма да ти даде реален отговор. Така хипотетично е съвсем различно. Докато не ти се случи можеш да даваш само предположения как би реагирал.
 
Виж целия пост
# 3
Ами баща ми преди години прегази един пиян, пребит от "приятели" и захвърлен на пътя циганин. Осъдиха го (баща ми,де, въпреки, че не се разбра дали жертвата е починала преди прегазването, т.е. от раните си, или след това). Никой не се отрече от баща ми. Нито майка ми, нито аз със сестра ми, нито пък неговите родители, въпреки, че всички минахме "през Ада".
Виж целия пост
# 4
Трудна тема...Не, не бих.
Виж целия пост
# 5

Ако става въпрос за мен, смятам че ще се разделим.... Tired

 Ами, ако ти убиеш някой на пътя и той те напусне?!Хубаво ли ще ти е?На всеки може да се случи, може да е по моя вина, а може пък не!

 С този жест, че ще зарежеш показваш, че въобще не го обичаш и не държиш на него!

 Дано не ми се случва, но не бих постъпила като теб!Все пак не е умишлено убийство!

не знам, имам чувството, че това ще е огромно разочарование, след което просто няма как да продължим заедно...
Виж целия пост
# 6
Не бих се отказала от близките си, ако недай си боже се случи такова нещо, но знам,че никой от тях не би седнал зад волана консумирал алкохол. От грешки никой не е застрахован, на всеки може да се случи, сигурно е истински ад за човека и хората около него, но все пак това не е предумишлено убийство.

Ако обаче убие със собствената си ръка /което не мога да си го представя де/, тогава ще е съвсем различно  Tired
Виж целия пост
# 7
Ами баща ми преди години прегази един пиян, пребит от "приятели" и захвърлен на пътя циганин. Осъдиха го (баща ми,де, въпреки, че не се разбра дали жертвата е починала преди прегазването, т.е. от раните си, или след това). Никой не се отрече от баща ми. Нито майка ми, нито аз със сестра ми, нито пък неговите родители, въпреки, че всички минахме "през Ада".

различно е, тук става въпрос за гаджето...
Виж целия пост
# 8
Към Радка Клатигръдева: Да не визираш Албена и Максим? Защото и аз си мислех онзи ден ако аз съм в нейното положение как бих постъпила и как бих се чувствала...
Виж целия пост
# 9
Да не визираш Албена и Максим? Защото и аз си мислех онзи ден ако аз съм в нейното положение как бих постъпила и как бих се чувствала...

да де, тях естествено, и аз напоследък за това мисля....
Пък и в разни интервюта той все говореше за сватба, а тя все казваше че им е рано. Чудя се къде ли е сърцето й в момента... newsm78
Виж целия пост
# 10
Хе, значи не съм единствената, дето си го мисли това.
Мисля, че ще се разделим, не сега, ако влезе в затвора /не дай Боже Praynig/  Познавам се Embarassed
Виж целия пост
# 11
Хипотетично си питаш, а?

"А ако детето ви стане гей?", "А ако заварите мъжа си със сестра ви?" ...

Не ви ли писна да си измисляте разни такива страховити сценарии и да ги преживяте философски?  Tired

Какво ще правят Албена и Максим си е тяхна работа. И да не дава Господ нещо такова да стане с близки хора, никой не може да е сигурен на 100% на какъв акъл ще е тогава и какво ще прави.
Виж целия пост
# 12
Честно казано зависи какви са ни отношенията. Ако е сегашният ми приятел не бих искала да се разделим. Ако обаче е някой друг, с който съм била по-малко време и не смятам, че това е човекът, с който ще прекарам живота си най-вероятно ще се разделим. Което не значи, че няма да го подкрепя и да направя каквото мога за него.
Виж целия пост
# 13
бе то тяхното не е точно гаджелък - в смисъл, че отношенията им са по-сериозни.  Ако си с някого от два три месеца е едно, а когато сте на таквоз дередже не е толкова лесно да се откажеш от някого.


а иначе напълно подкрепям мнението на рони бо
Виж целия пост
# 14
Никой, който не е попаднал в такава ситуация няма да ти даде реален отговор. Така хипотетично е съвсем различно. Докато не ти се случи можеш да даваш само предположения как би реагирал.
 

Така е!
Да не дава господ както казват старите хора.
Ако обичаш човека до себе си истински според мен не Би го изоставил.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия