за почивните ви дни

  • 1 342
  • 28
Ами това е въпросът ми.
Аз примерно почивам събота и неделя, т.е. 2 последователни дни. Мъжът ми по договор би трябвало да почива също 2 дни, но не един след друг, ами разхвърляни през седмицата.

Баща ми като бяхме малки работеше 5 дни, и почиваше също толкова.
Виж целия пост
# 1
Почивам всяка събота и неделя!През официалните празници също.
Виж целия пост
# 2
 Почивам събота и неделя, всички официални празници и две седмици отпуска през лятото. Като никога в нашата фирма не заработваме дни, когато има такива.
Виж целия пост
# 3
Почивните ми дни са събота и неделя. На официалните празници също не работим. Отпуската ми е 20 работни дни.
Виж целия пост
# 4
Чиновниче съм аз Mr. Green
Виж целия пост
# 5
То от анкетата си личи, че за сега всички сме с нормална работна седмица.
Виж целия пост
# 6
Почивните ми дни са събота и неделя. На официалните празници също не работим. Отпуската ми е 20 работни дни.
i az
Виж целия пост
# 7
Официално почивам събота и неделя и на официални празници, но се е случвало да бачкам без почивка два месеца. по тоз повод имам право на 26-30 дни отпуск по усмотрение на работодателя. отпуска съм и между коледа и нова година.
Виж целия пост
# 8
аз все по 1 ден в седмица си почивам (яхам метлата у дома, ако това се брои за почивка).
Мъж ми е по-зле. Чат-пат почива.
Виж целия пост
# 9
Почивам събота и неделя, на всички официални празници и освен това имам дълъг отпуск... Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Ненормиран работен ден, 2 дни работя, 2 почивам, на празници - както се случи.
Виж целия пост
# 11
Аз - събота и неделя. Нормирано работно време, на всички официални празници, един месец лятото, зимата една седмица  Laughing
Мъжът ми - само неделя. Ненормирано работно време, само една седмица почивка лятото, официалните празници - понякога  #Cussing out
Виж целия пост
# 12
Всяка неделя съм на работа  ooooh!
Виж целия пост
# 13
Почивам събота и неделя + празниците
Виж целия пост
# 14
Понякога завиждам на хората,които работят.Защото аз,де факто,нямам почивен ден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия