Намали си броя на кърменията

  • 457
  • 2
намали си броя на кърменията Sad Вече няколко дни като го накърмя сутрин - обикн. 8 часа/ днес 7/ заспива 10-11 часа като преди това не иска да суче , а чак след като се наспи- 12-13 часа. Така до обяд има 2 кърмения Гледам до 1 час да дам пюре. После преди да заспи ако иска му давам да суче, но понякога не иска. И след това като суче 16-17,30 часа до 20,30 не иска. Така стават най-много 5 бр.  През нощта са около 2. Много мрънка, събужда се но невинаги иска да суче. Предполагам че го мъчат зъбки. Мисля че пишка добре , но ака на 4-5 дни- не е запечен.Последно ака на 5-ти.
на 04.08 тежи 7,680 кг 69 см.
Често към 19 часа плече, дори и като го нося а не иска да суче.
освен това напоследък вече спи 2 пъти през деня.
Виж целия пост
# 1
Не се тревожи, може да е просто период, а може за напред това да му е режима. 5 кърмения през деня +две нощни са достатъчно, за да не ти намалее кърмата. Важното е да предлагаш, пък той ако не иска да суче не се тревожи. просто бебето ти пораства и си променя режима. Като започнат да го мъчат зъби ще ти виси на гърдата нон-стоп, така че спокойно  Peace
Виж целия пост
# 2
Не знам защо се притесняваш аз до колкото знам до 10месечна възраст е желателно да имат 5 6 основни яденета...а и ние се кърми ме само 5 пъти на ден като нямаме нощни кърмения и си надаваме много добре ако си надава добре детето няма какво да се притесняваш...а за спането той сам ще ти покаже кога ще си промени режима
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия