Едно малко кофти въпросче...

  • 3 457
  • 20
От известно време ми се е появило някакво странно течение...едно такова лепкаво,бяло и слузесто Sick Sickбрр много гадно.
На някой случвало ли му се е?Часът ми при  новата лекарка е на 13-ти а вече не съм и при старата и ми е едно такова сложно в момента...
Виж целия пост
# 1
Ще го излекувате-няма страшно,доста е срещано!
Виж целия пост
# 2
Не се притеснявай.Най-много да ти изпишат едни свещички,но е често срещано! Grinning
Виж целия пост
# 3
Прилича ли на пресечено кисело мляко?
Виж целия пост
# 4
Не се притеснявай Simple Smile И аз в тази седмица, която си ти, имах такива проблеми. Важното е да се хване навреме.
Виж целия пост
# 5
Споко, ще ти изпишат свещички и ще се оправиш Peace
Виж целия пост
# 6
Марш на лекар  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Да, случвало ми се и и то доста често през бременността.
Лекарят ти ще прецени най-добре какво да бъде лечението. Peace
Виж целия пост
# 8
Случвало ми се е. И двата пъти.
Нормално е по време на бременност да имаш гъбички.
Виж целия пост
# 9
Имай в предвид, че по време на бременност половите органи са по-оточни и секрецията им се повишава. Това е нормално за бременността. Вече си зависи от вида на течението: ако е слузесто и почти прозрачно, без да имаш никакви други оплаквания като сърбеж и т.н. предполагам че  даже няма да се наложи лечение; ако има вид на пресечено мляко и се чувстваш дискомфортно - най-вероятно са гъбички, които са много често срещано явление в този период, понеже имунната ти с-ма е леко отслабена. Обаче задължително отиди на преглед,защото така в нета - ........ ти да си си сигурна..... Няма страшно - всичко ще се оправи  Wink
Виж целия пост
# 10
По време на бременност е нормално да имаш засилено бяло течение, не се притеснявай. Може да ти изпишат свещички Полижинакс или др. подобни.
Виж целия пост
# 11
Нормално е, не се притеснявай! Да, ще слагаш свещички, но ефектът им трае само по време на слагането, после пак се появява. Изчезва веднага след раждането   bouquet
Виж целия пост
# 12
Споко и аз имах минава НО върви си на лекар
Виж целия пост
# 13
През цялата бременност бях с течение и ми обясниха, че по този начин организма предпазва от инфекции, да не тръгнат по маточната шийка.
При теб може и да е нещо друго.
Задължително се консултирай с лекаря си!
Виж целия пост
# 14
нормално е по време на бременност. според мен няма от какво да се тревожиш. лекарката ще ти вземе изследване за микробиология и сигурно ще ти даде свещички някакви. не се притеснявай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия