За един странен навик на туристите

  • 2 529
  • 55
Ми.... не знам как да ви го кажа,но след като уринират,не си пускат сифона/водата на тоалетната т.н.  Crazy
Мислех,че е само в определения хотел,в който го срещнах. Но се оказа,че е навсякъде.Явно им е навик. След голяма нужда не съм виждала подобно нещо,но след малката нужда си е редовно  ooooh!
Защо са такива гадове,бе   Close
Виж целия пост
# 1
по кви хотели ходиш?  newsm78
Виж целия пост
# 2
Ми.... не знам как да ви го кажа,но след като уринират,не си пускат сифона/водата на тоалетната т.н.  Crazy
Мислех,че е само в определения хотел,в който го срещнах. Но се оказа,че е навсякъде.Явно им е навик. След голяма нужда не съм виждала подобно нещо,но след малката нужда си е редовно  ooooh!
Защо са такива гадове,бе   Close
Ами това и мъжете и жените ли го правят или някой пол го прави по-често от другия. ти откъде имаш наблюдения на всички хотели....
Виж целия пост
# 3
Ми.... не знам как да ви го кажа,но след като уринират,не си пускат сифона/водата на тоалетната т.н.  Crazy
Мислех,че е само в определения хотел,в който го срещнах. Но се оказа,че е навсякъде.Явно им е навик. След голяма нужда не съм виждала подобно нещо,но след малката нужда си е редовно  ooooh!
Защо са такива гадове,бе   Close
Ами това и мъжете и жените ли го правят или някой пол го прави по-често от другия. ти откъде имаш наблюдения на всички хотели....
Посещавам няколко хотела по 1 път седмично някъде,това ми е работатя,сменям ги,няма значение .
Хотелите са 3 и 4 звезди  Rolling Eyes
И виждам само в женската как е,нямам работа в мъжката....
Виж целия пост
# 4
3 и 4 звезди в Слънчев бряг са.
Виж целия пост
# 5
Посещавам няколко хотела по 1 път седмично някъде,това ми е работатя,сменям ги,няма значение .
Хотелите са 3 и 4 звезди  Rolling Eyes
И виждам само в женската как е,нямам работа в мъжката....
Без бой си признавам че в мъжката е същото  Mr. Green
Ама аз съм изключение - никога не го правя това нещо
Виж целия пост
# 6
Че то не са само туристите  Mr. Green навик на българина (мъжа) като цяло  Laughing не знам защо, вода ли пести, що ли  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
абе гнусно си е
ма и аз не разбирам, що не пускат водата
сигурно ги уморява
Виж целия пост
# 8
Да, не са само туристите.
И моите наблюдения са, че в женските вецета  е по-голяма свинщинка. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Че то не са само туристите  Mr. Green навик на българина (мъжа) като цяло  Laughing не знам защо, вода ли пести, що ли  Mr. Green
Моля, моля... не намесвайте тук мъжете. Девойката каза че има впечетления само от ЖЕНСКАТА тоалетна където ЖЕНИ не си пускат водата...
Виж целия пост
# 10
Имах и една позната от единия хотел,която пък повръщаше и не си пускаше сифона  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
.... вода ли пести, що ли  Mr. Green
Междудругото пестенето на вода е много стабилен довод да не се пуска водата само при едно пикване. не забравяйте че водата е много ценен ресурс който ще става все по-ценен в бъдеще. така че не е лошо да се пести питейна вода ... ще дойде време когато водата ще стане по-скъпа от златото. да ви питам тогава как ще я хабите напразно в канализацията...
Виж целия пост
# 12
Че то не са само туристите  Mr. Green навик на българина (мъжа) като цяло  Laughing не знам защо, вода ли пести, що ли  Mr. Green
Моля, моля... не намесвайте тук мъжете. Девойката каза че има впечетления само от ЖЕНСКАТА тоалетна където ЖЕНИ не си пускат водата...

Ами не знам, аз говоря за клиенти ни офиса ни, като дойде мъж и водата остава жълта, обяснение нямам  Mr. Green

Що се тнася до пестенето на вода, то пое да има бележка "10-тия да пуска водата"  Joy
Виж целия пост
# 13
може да ги е гнус ... на мен пък ми е интересно , защо обществените тоалетни не са с клекала ?... някой сяда ли изобщо на седалките  newsm78
Виж целия пост
# 14
Не са само туристите. Ако си помияр, си помияр навсякъде. Направо ми се гади от такива дето като не ги вижда никой са прасета, а пред хората са най-чистите /да ме извиняват прасетата/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия