В седми месец - сутрешно гадене ?

  • 650
  • 8
Здравейте момичета Simple Smile

На последък ми се случва нещо странно в седмия месец съм а имам сутрешно гадене Confused
Най - интересното е че до сега не съм имала този проблем през цялата бременност до сега.
Как мислите това нормално ли е?
Звъня на лекарката а тя не вдига Sick а като ми е зле даже не искам да си и помисля да изляза да ходя до болницата:(
Виж целия пост
# 1
Сигурно е нормално, аз не съм имала, но чета, че има майчета, които и в 8 и в 9 им се гади.
За твое успокоение говори с лекарката си! Peace
Виж целия пост
# 2
Сигурно е нормално, аз не съм имала, но чета, че има майчета, които и в 8 и в 9 им се гади.
За твое успокоение говори с лекарката си! Peace
Peace
Виж целия пост
# 3
До 4-я месец бях много сле, все едно съм болна от грип и непрекъснато ти е лошо.
В края на 5-я месец ми се поуспокои стомаха но до края винаги съм имала инцидентни прилошавания.
Все пак не е зле да се консултираш с лекаря си, да не би да е нещо вирусно.
Виж целия пост
# 4
Почти цялата си бременност изкарах с непрестанно гадене,а в 7 месец дори повръщах кръв,но за мое успокоение ходих на ехограф,нямаше проблем.
Виж целия пост
# 5
в последните два месеца преди да родя се съсипах да повръщам Mr. Green
Виж целия пост
# 6
И с двете бремености повръщах до последно.
С дъщеря  ми дори и на магарето повръщах.Повърнах, напънах се и я родих.

Посъветвай се с лекар;  на мен ми бяха изписали Церукал, но файда нямаше и си повръщах на воля.
Виж целия пост
# 7
Гаденето и повръщането могат да се появят по всяко време от бременността,за съжаление.Но отиди все пак на лекар,за да се консултираш.
Виж целия пост
# 8
Мисля, че е нормално да се появи при някои жени и няма нищо смущаващо.
Все пак се консултирай с лекар. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия