По колко сън за 9-10 месечно бебе

  • 6 493
  • 11
Нуждата от сън за малките кърмачета ясно (средно около 14 ч.), но за вече порасналите 9-10 месечни бебоци колко часа е минимума/максимума?
Иска ми се да знам, дали нуждата от сън се променя с растежа или остава същият, като нощният се увеличава, а дневния намалява.
Питам тъй като моят син от както се е родил  трудно спи. Винаги се приспиваме много трудно или пък ако се случи да заспи веднага от изтощение, сънят му трае за кратко 30-60 минути след което се буди с рев. Все си мисля, че не спи достатъчно това дете. Твърде много сме емоционални , впечатлителни и енергични, това от една страна обяснява малкото и неспокойното му спане,  но аз вече нямам сили от хронично недоспиване  #Crazy  #2gunfire #Crazy
Виж целия пост
# 1
За всяко дете си е индивидуално. Следи му режима и виж как може да си подобрите спинкането.
Виж целия пост
# 2
и все пак колко часа сън правите на денонощие?
ние трудно ги докарваме 12 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Моника заспива вечер към 22.30 до към 9.30ч. сутрин.След обяд от 14.00 до 17.00ч. Това са около 14 часа сън.
Виж целия пост
# 4
Моника заспива вечер към 22.30 до към 9.30ч. сутрин.След обяд от 14.00 до 17.00ч. Това са около 14 часа сън.

Дай Боже всекиму Wink
Моят спи нощем от 21.30 до 09.00 горе-долу, през деня обаче я дремне 15 минути, я не Wink
Виж целия пост
# 5
Пепи спеше по около 12 часа на тази възраст. Дремваше и сутрин, спеше и на обяд. Вечер заспиваше късничко, а сутрин се будеше към 8.
Виж целия пост
# 6
и все пак колко часа сън правите на денонощие?
ние трудно ги докарваме 12 Rolling Eyes

Същите и сме ние. Много рядко, когато много се преумори от не спане спи 13 ч. на денонощие.
Знам и виждам, че му се спи още но не може. А  аз все още не мога да разбера защо.
Виж целия пост
# 7
майчета, браво на дечицата ви. моя юнак от малко бебче мрази съня, трябва да взимаме пример от вас Peace
Виж целия пост
# 8
Моника заспива вечер към 22.30 до към 9.30ч. сутрин.След обяд от 14.00 до 17.00ч. Това са около 14 часа сън.

Дай Боже всекиму Wink
Моят спи нощем от 21.30 до 09.00 горе-долу, през деня обаче я дремне 15 минути, я не Wink
Това за 4 месечно бебче ли става въпрос? Много малко спи това хлапе baby_neutral

Моето детенце тогава, както и сега спи по два пъти на ден /напоследък се случва рядко да спи по веднъж/, преди обяд за около час- рядко час и половина и след обяд пак толкова! Вечер заспива към 21-21,30 часа и сутрин става между 7 и 8 часа, като нощем не спи много добре, може би заради зъбките! Tired
Виж целия пост
# 9
Вечер от 21.00, сутрин до 7. През деня общо 1.30-2.
Като съберем се получават 12ч на денонощие.
Виж целия пост
# 10
Мони на тази възраст, че и до година и 2 месеца, спеше горе долу така: Вечер от 21 до 7 сутринта; предиобед и следобед по час и половина; значи общо към 13 часа.
Виж целия пост
# 11
Мири спеше и все още спи така - през деня от към 11 - около  1 час , след това към 14:30-15.00 пак за час и вечер от 21.00 до 6:30 - 7 . 00 . това и е изграден режим и се повтаря всеки ден с много малки отклонения в часовете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия