Нов в отбора :)

  • 3 014
  • 28
Здравейте, татковци!!!  Grinning
Изключително много се радвам, че дойде и моят ред да пиша в този форум и да известя, че ще ставам татко!!  Grinning Grinning
Това го разбрах в понеделник на 6 август, когато всъщност е и рожденния ми ден... по-хубав подарък едва ли може да има  Grinning
Връщахме се от еднодневна екскурзия с приятелката ми и тя реши да си направи тест, защото имаше съмнения... и се оказа положителен  Grinning
И няколко дни четем теми из форума, събираме информация та се реших да пиша и в този форум.
Предстои ми дипломиране в английско сега есента, а приятелката ми беше дошла тук за един месец на гости... и ето какво се случи  Grinning Grinning Grinning
Сега нямам търпение да мине дипломирането и да се прибера в България за да бъда близо до нея.
Все още не сме казали на никой, освен на сестрите и, но и това ще стане скоро... чакаме да мине на преглед първо.
Откакто се познаваме с нея все са ни деляли някакви разстояния и връзката не ни е минавала много леко, но ето, че вече повече от две години сме заедно, а и сега и бебче ще имаме.
За сватба не сме говорили много, но като и заговоря и тя ми казва "като видя пръстена с диамант тогава ще ти кажа"  Laughing Laughing Laughing Sunglasses

Та това е засега... не ми се ще да ви отегчавам повече с историята си, просто исках да споделя радостта си с вас.
Надявам се всичко да мине добре и след девет месеца пак да се похваля  Grinning
Виж целия пост
# 1
Мога да кажа само  - Честито!   bouquet
Виж целия пост
# 2
Добре дошъл в отбора!

И аз ти го пожелавам-всичко да бъде наред.Да е прекрасна бременността и да сте много щастливи заедно:))))

 Hug
Виж целия пост
# 3
Честито! И очаквам тази радост, която блика от поста ти да е двойно по-голяма когато ни съобщиш за бебчето след осем месеца! Много щастие и обич ти желая!  bouquet
Виж целия пост
# 4
Честито и от мен   bouquet Пожелавам ви леко бременеене и на двамата  Joy
Виж целия пост
# 5
Добре дошъл,
Вземи да попрочетеш из форума какво те чака. Обърни внимание на темата "Как изтрайвате бременните си жени" .... Дано всичко да е наред и след 8 м да черпиш.
Виж целия пост
# 6
Това е прекрасно.  Честито   bouquet. Сега трябва много да се грижиш за бъдещото мамче. Дано бременността мине леко.
Пожелавам ви от тук нататък само прекрасни и изпълнени с много любов и щастие мигове Peace
Виж целия пост
# 7
Благодаря на всички за искрените пожелания!!!  Heart Eyes
Радвам се, че тук има толкова много хора, споделя се буквално всичко и информацията наистина е доста голяма  Grinning
Това е много ценно!
Аз все още не мога да осъзная напълно, че ще имаме бебче, но гледам с каквото мога да съм полезен.
Приятелката ми няма много апетит и повече време си почива, даже ми е трудно да я накарам да се поразходим навън  Grinning

Четох и темата "Как изтрайвате бременните си жени".
И преди това подозирах, че емоционалността на жената по време на бременност ще бъде многократно изострена и би могло да има всякакви настроения... не че и без бременноста не е така  Wink.... нооо зареждам се с още по-голямо търпение, отколкото съм имал и  надявам се общата ни радост от това, което ни се случва ще ни предпази от излишни емоционални сривове.
Виж целия пост
# 8
 familyЧЕСТИТО ! И ДА ПОВТОРИТЕ
Виж целия пост
# 9
Честито! Дано скоро си имате едно сладко бебче, което много, много да ви радва  Wink
Виж целия пост
# 10
Това е прекрасно.  Честито   bouquet. Сега трябва много да се грижиш за бъдещото мамче. Дано бременността мине леко.
Пожелавам ви от тук нататък само прекрасни и изпълнени с много любов и щастие мигове Peace
newsm10
Виж целия пост
# 11
Честито. )))))
Да сте живи и здрави и да се роди едно чудесно бебе. )))
Виж целия пост
# 12
Честито и от мен!Този форум наистина ще ти бъде от полза! Peace
Виж целия пост
# 13
Хайде честито!
Желая ви само радостни моменти да споделяте с всички нас!
Виж целия пост
# 14
Честито и от мен   bouquet
Да се похвалиш и за свтби и такива работи.
Добре дошъл при нас (аз май с това трябваше да започна  newsm78)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия