Срещате ли се майки от Варна?

  • 1 357
  • 9
Живея до морската градина, но не познавам майки, с които мога да споделям разходките си. Има ли желаещи?
Виж целия пост
# 1
Много сме, дето се фръцкаме там, но понякога в различно време, друг път без комуникация.
Нямам нищо против да се разходим някоъ път заедно, но съм малко отнесена и неорганизирана и докато стигна до там минават години. Blush
Времето се затопли и ще излизаме на продължителни разходки, тъй ,че е вероятно да имаме късмета да се видим. Къде близо до градината живееш всъщност?
Виж целия пост
# 2
Алме ти малко несериозна падаш,ама ще те вкараме в релси Wink
LoRRa много сме силни сме Wink
Виж целия пост
# 3
Живея в Гръцката махала до пазарчето на ``Сан Стефано``.
Излизаме всеки ден на разходка и виждам много майки събрани на групички по алеите и кафетата за които разходката е развлечение а не- задължение и мисля, че е много по-приятно, да се разхождаш с компания Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Ами то и аз живея наблизо, но разходките ни ще са вече само събота и неделя - че от понеделник с ред сълзи и песни ще сме на ясла.
Но искрено ще се радвам да се запозная с мамите,  че съм станала една ....... #Puppy dog - подгони ме уморта и депресията след годинката май  #Silly
Виж целия пост
# 5
Сигурно е интересно да се срещаме и да се запознаем.Ние всеки ден слизаме в Морската градина , но сме сами (обикновено).Лятото е дълго и сигурно ще е весело ако сме повече майки.Аз съм ЗА срещите  Tada , а като пораснем още малко и да си играят бебешоците.
Виж целия пост
# 6
Ex, Варна! Къса ми се сърцето за този град. Израснала съм там. Като ви чета мъничко ви завиждам, особено за разходките в морската градина. Поздрави на всички мами от Варна!
Виж целия пост
# 7
И аз като мама Софи ви завиждам за разходките в морската градина,за уредения детски парк,люлките!И аз съм варненка и много ме е яд че тук нехаят за децата-има един ДЕТСКИ КЪТ дето само името му е останало!Събирайте се майчета,че е по-весело за вас и за бебчовците  girluu ПРИЯТНИ РАЗХОДКИ 1stroller  1swing  Coffee
Виж целия пост
# 8
Здравейте и аз съм ЗА Laughing  Аз излизам всеки ден от 13.00 до 15.00 часа /засега/ , но се разхождам по центъра. Трябва само да измислим как да се уговорим за една среща Thinking
Виж целия пост
# 9
Можем да се събираме / изчакваме/ Simple Smileнапример в накое кафе в морската - примерно аквариума или детския кът и от там да тръгваме на разходка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия