10 съвета за по-висока самооценка

  • 3 890
  • 16
http://margaritta.dir.bg/2004/mai/05samoozenka.htm
Виж целия пост
# 1
Това на мен определено ми трябва. Embarassed Благодаря ти за информацията Grinning
Виж целия пост
# 2
Благодаря! Simple Smile И за мен беше полезно да прочета статията.
Виж целия пост
# 3
МММм, да, на мен точно 7.НЕ ПОЕМАЙТЕ ОТГОВОРНОСТТА ЗА ВСИЧКО ВЪРХУ СЕБЕ СИ. ми е проблема.
Виж целия пост
# 4
Мерси, подходящо е и за мене
Виж целия пост
# 5
a az misleh che sano az imam tozi problem.
Виж целия пост
# 6
Цитат на: polina filipova
a az misleh che sano az imam tozi problem.
Не миличка,много сме явно! Thinking
Виж целия пост
# 7
v stremega si da buda perfektna jena maika domakinja i s profesionalen jivot vse nesto kuca i vse si tursja kusuri,a maj ne trjabva zastoto kolkoto i da se staraes ne mojes da si idealen.
Виж целия пост
# 8
Цитат на: polina filipova
v stremega si da buda perfektna jena maika domakinja i s profesionalen jivot vse nesto kuca i vse si tursja kusuri,a maj ne trjabva zastoto kolkoto i da se staraes ne mojes da si idealen.
Стара истина! Grinning
Виж целия пост
# 9
рядко попадам на нещо, което да звучи толкова истинско и да е толкова вярно. за съжаление и аз имам проблем по повечето точки и никак не ми е лесно да се променя
Виж целия пост
# 10
Цитат на: single
.... за съжаление и аз имам проблем по повечето точки и никак не ми е лесно да се променя

Това все едно съм го писала аз  Sign Exclamation
Виж целия пост
# 11
прочетох го и пак се чувствам грозна. Напоследък се чувствам много грозна  Confused
Виж целия пост
# 12
Цитат на: DEianaZ
прочетох го и пак се чувствам грозна. Напоследък се чувствам много грозна  Confused
Значи сме две!  friendship
Виж целия пост
# 13
Mnogo polezna statia!
Виж целия пост
# 14
Цитат на: DEianaZ
прочетох го и пак се чувствам грозна. Напоследък се чувствам много грозна  Confused
.Kakvi sa tezi prikazki? Gore glavite . Ne moje da si vurnes figudata s magicheska pruchka. Nugni sa ne malko- mnogo usilij. Zapisete se na fites ili aerobika. Idete na frizjor, smenete si pricheskata,kupete si nova dreha. Tova vdiga samochuvstvieto .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия