Обувки - Варна

  • 1 774
  • 9
Трябва да купувам нови обувки на дъщеря ми, че старите й омаляха, та се чудих къде във Варна има по-евтини обувки. Прегледах старите теми с търсачката, но нищо не можях да открия.
Виж целия пост
# 1
магазин за детски обувки има на владислав под образцов дом до м тел а другият е на ул.Дрин №32 до формулата
Виж целия пост
# 2
По-евтини - на пазарчето Чаталджа, вътре, в белите павилиончета.
Виж целия пост
# 3
Аз съм от Бургас и смятам че във Варна избора на детски обувки и пантофи е най голям. Мисля че магазина се казваше Бебета до Винса.
Виж целия пост
# 4
Аз съм от Бургас и смятам че във Варна избора на детски обувки и пантофи е най голям. Мисля че магазина се казваше Бебета до Винса.
Позволи ми да те поправя.магазина е Бибита
Виж целия пост
# 5
Е може и така да е не съм се задълбочавала с името. впечат ли ме разнообразието .
Виж целия пост
# 6
По-евтини - на пазарчето Чаталджа, вътре, в белите павилиончета.

Купих обувки от това магазинче, но продавачката така ме ядоса - все едно целия свят й е крив. Още на втория чифт обувки, които поисках, за да ги пробвам на детето, започна да мрънка. Само дето не каза защо не съм купула още първите, направо да я  #2gunfire.
Виж целия пост
# 7
По-евтини - на пазарчето Чаталджа, вътре, в белите павилиончета.

Купих обувки от това магазинче, но продавачката така ме ядоса - все едно целия свят й е крив. Още на втория чифт обувки, които поисках, за да ги пробвам на детето, започна да мрънка. Само дето не каза защо не съм купула още първите, направо да я  #2gunfire.

Има едно магазинче с млади момичета продавачки, много са любезни, сами обуват детето - изобщо, супер са.

Но явно си попаднала в отсрещния магазин...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
А обувки на Кап4ица къде мога да намеря?
Виж целия пост
# 9
По-евтини - на пазарчето Чаталджа, вътре, в белите павилиончета.

Купих обувки от това магазинче, но продавачката така ме ядоса - все едно целия свят й е крив. Още на втория чифт обувки, които поисках, за да ги пробвам на детето, започна да мрънка. Само дето не каза защо не съм купула още първите, направо да я  #2gunfire.

Има едно магазинче с млади момичета продавачки, много са любезни, сами обуват детето - изобщо, супер са.

Но явно си попаднала в отсрещния магазин...  Rolling Eyes

Възможно е. Видях този магазин и имаше доста обувки и влязох. Следващия път ще се огледам за другия магазин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия