Препоръчайте ми добра педикюристка ( София )

  • 2 273
  • 10
Сменям педикюристка след педикюристка и досега нито една при , която да искам да се върна отново .
Обикновено първия път повечето се представят на ниво .
Стараят се , но в един момент решават , че вече си им от  редовните клиенти  й вместо да ти обърнат повече внимание , решават да те претупат .
В последните около 8 месеца през какви ли не минах .
Ще разкажа само за една , две за да стане ясно какво не търся .
Първата - от по старата школа - беше решила , че ако ми изреже с кюрето кожата до кокал си е свършила работата . Е моя милост не можа да си стъпи на краката близо две седмици без да я облива студена пот .
Втората - току що завършила курса - първия път си спази цялата процедура с всички екстри .
Ваничка към 30 - 40 мин , бълбукащи мехурчета , соли , после кюре , една пила , втора по дребна пила , пилинг , кожички , оформяне на нокти , лак , топ лак и т.н.
На втория път леко по-претупа нещата , а на третия направо ме смая - първо наля вода едва стигаща до кокалчетата ми , второ водата бе студена ( а аз съм с проблемни пети как ще ми омекне кожата с тази температура ) , трето ме остави да кисна няма и 10 мин ... даже ваничката не пусна да бълбука , а аз така обичам . С кюрето се справи някак си , пила една и то набързо , за пилинг и дума да не става , а лака само дето не ми го сложи върху стария  Shocked

Надявам се да не се сторя прекалено взискателна , но определено много от момичетата в този бранш не си знаят интереса .
Редовния клиент първо прави оборот , второ оставя бакшиш ( аз винаги оставям поне ) , трето прави реклама на салона и води нови клиенти .
Ако ходите редовно в един и същи салон , независимо от цената и мястото моля ви споделете го . Готова съм да отида и на другия край на София стига да ме обслужват , като хората , не редовно да си давам парите и да си ставам разочарована и ядосана .
Виж целия пост
# 1
аз ходя на една която е в западен парк, но все при нея съм ходила и нямам база за сравнение, та не знам дали е добра или не. доволна съм от ходилата си и за мен това е достатъчно. отделя ми грубо час час и половина общо, струва около 18 лв нормален и малко по скъопо медицински. аз също съм с проблемни пети - за тях е много важно да не те изтъргват, а да те пилят с пиличка,за да не става по кофти положението. иначе преди 7-8 процедури бях плачевна . имам генетично проблеми с тази част на тялото - и майка ми и баща ми са с ужаасно груби пети. и ходила. ходя веднъж месечно и много почвам да си харесвам краката. но правих и процедури вкъщи. мисля, че ако започнат да ти кръшкат , по добре е да направиш забележка, отколкото да си тръгнеш обидена, защото така губиш пари:) но това момиче не ми е правила подобни номера.
Виж целия пост
# 2
аз ходя на една която е в западен парк, но все при нея съм ходила и нямам база за сравнение, та не знам дали е добра или не. доволна съм от ходилата си и за мен това е достатъчно. отделя ми грубо час час и половина общо, струва около 18 лв нормален и малко по скъопо медицински. аз също съм с проблемни пети - за тях е много важно да не те изтъргват, а да те пилят с пиличка,за да не става по кофти положението. иначе преди 7-8 процедури бях плачевна . имам генетично проблеми с тази част на тялото - и майка ми и баща ми са с ужаасно груби пети. и ходила. ходя веднъж месечно и много почвам да си харесвам краката. но правих и процедури вкъщи. мисля, че ако започнат да ти кръшкат , по добре е да направиш забележка, отколкото да си тръгнеш обидена, защото така губиш пари:) но това момиче не ми е правила подобни номера.

Благодаря ти , но все пак ако може да дадеш адрес и име на салона в който ходиш .
А и се надявам на още препоръки , не може да няма наистина добри педикюпистки из София .
Моля ви момичета , препоръчайте ако имате наблюдения .
Днес със сигурност ще отида , защото просто не мога да трая повече да си гледам така петите .  Sad
Виж целия пост
# 3
Ваня- салона е в Лозенец, Кръста/ до бившия Енерго проект - много добра, може би нах-добрата в София, но часовете са заети със седмици напред, тел. 9627207.
Два пъти ходя в салон на Веслец и Екзарх Йосиф при Станислава - доволна съм, но сега е отпуск тел.9835282.

Желая успех.
Виж целия пост
# 4
Аз лично ходя рядко на педикюр точно поради същата причина. Но откакто се реших да ида в Магама останах много доволна. Направо като принцеса се чувствам като ходя.
Стола е един огромен кожен, който прави масажи по гърба. Към него си има ваничка, която е направо джакузи. Водата стига до посредата на прасеца. Wink
Оставят ме доста време на бълбукащата вода и масажиращия стол та чак не знам как не съм заспивала. Даже ми предлагат и кафе, сок, вода Wink Много любезно се държат.
Кожички режат колкото е нужно, не прекаляват.(поне досега)  Масаж ми правят на краката.
Хубаво ми уформят и нокъта. Всичко е точно.
Много съм доволна и за мен това е удоволствие. 
Сега идва неприятната част. Цената на тази глезотийка е 27 лв.  Rolling Eyes 

Ето ти адрес и телефони ако си заинтересувана:
ул. Хан Аспарух №7,   
София, 1000.

Телефон: 9501520
                   9520360
GSM: 0888451000

и сайта : http://magama.org/

Успех с намирането на педикюристка   bouquet
Виж целия пост
# 5
Аз лично ходя рядко на педикюр точно поради същата причина. Но откакто се реших да ида в Магама останах много доволна. Направо като принцеса се чувствам като ходя.
Стола е един огромен кожен, който прави масажи по гърба. Към него си има ваничка, която е направо джакузи. Водата стига до посредата на прасеца. Wink
Оставят ме доста време на бълбукащата вода и масажиращия стол та чак не знам как не съм заспивала. Даже ми предлагат и кафе, сок, вода Wink Много любезно се държат.
Кожички режат колкото е нужно, не прекаляват.(поне досега)  Масаж ми правят на краката.
Хубаво ми уформят и нокъта. Всичко е точно.
Много съм доволна и за мен това е удоволствие. 
Сега идва неприятната част. Цената на тази глезотийка е 27 лв.  Rolling Eyes 

Ето ти адрес и телефони ако си заинтересувана:
ул. Хан Аспарух №7,   
София, 1000.

Телефон: 9501520
                   9520360
GSM: 0888451000

и сайта : http://magama.org/

Успех с намирането на педикюристка   bouquet


Ходих на педикюр вече тази седмица , но ще ги имам предвид и Магама .
А там където аз ходих последния път - цена 20 лв плюс бакшиша 2 лв и ето ти 22 .
Жената бе много мила , но обстановката доста мизерна , ползваше засъхнали лакове от левче , ваничката бе едно коритце гледащо към стената - тоест може да умреш хем от скука , хем от гнус .
Не използва лак за бързо съхнене , а аз нямам два часа на разположение да чакам да съхне .
Развали ми се единия нокът . А мехурчета и масажи ... ех мечти .
Салона е в центъра на 5 те кьошета , казва се Кармен - не ви съветвам да ходите там .
Та предпочитам да дам и 100 лв , но веднъж да изляза доволна от салона .
Отново благодаря , следващия път съм в Магама , ако и там не ми хареса , значи съм прекалено капризна .  ooooh!
Виж целия пост
# 6
Пиши като ходиш в Магама. Интересно ми е дали ще останеш доволна  Laughing
Виж целия пост
# 7
Пиши като ходиш в Магама. Интересно ми е дали ще останеш доволна  Laughing

Ок , но ще е след месец . Ходя веднъж в месеца , иначе става прекалено .  Laughing
Виж целия пост
# 8
Ваня- салона е в Лозенец, Кръста/ до бившия Енерго проект - много добра, може би нах-добрата в София, но часовете са заети със седмици напред, тел. 9627207.
Два пъти ходя в салон на Веслец и Екзарх Йосиф при Станислава - доволна съм, но сега е отпуск тел.9835282.

Желая успех.

 Здравей!
Случайно тази Ваня да е работила в козметичен център "Ади"? На Петте кьошета се намира?
От много време я издирвам...ужасно добра беше въпросната педикюристка..и май Ваня се казваше..
Но не разбрах от поста ти,Ваня е салона или жената която препоръчваш Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Жената е Ваня. Тя работеше на Солунска, сега бтова е салон на нейната дъщеря. До преди три месеца вземаше 15 лева и 2 лв. за лак.
Виж целия пост
# 10
Препоръчвам салон Лорен - до Витошка - Габи се казва девойката. Аз лично съм много доволна - цената 22 мисля, но с маникюра на ръцете излизаше към 34.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия