Раждане на термин - мисията (не)възможна????

  • 2 697
  • 81
По ред причини изкарах близо 9 месеца с отчетната тема на августовките мами - много приятни мами впрочем! Не съм се разкарвала из другите отчетни теми, но до сега при августовките има само 1 мама,която е родила на термина си - мама ева - от общо 51 родили.....

Аз самата и трите пъти преносвах, та рекох да питам - често срещано явление ли е раждането на термин тук във форума?

За мен термините са нещо хубаво, но и много натоварващи, особено накрая, около самата дата...Дните до раждане ти се струват като цяла вечност и по-дълги от изминалите 9 месеца...А пък ако преносиш и родиш като мен 16 дена след термин...направо след това не можеш да повярваш,че всичко е минало,защото психиката и нервите  ти са се  изчерпали максимално!

Съгласна съм,че има много различни вариации на термините, но нека приемем не датите,които се появяват на ултразвука през различните етапи на бременността, а този,който традиционно го измерват с едно кръгче и според зависи от датата на МЦ.

Благодаря!Не се  сещам за други опции, но ако ми подскажете - ще включа.....
Виж целия пост
# 1
Родих 6 дена след термин Wink
Виж целия пост
# 2
Родих 1 ден преди термина.
Виж целия пост
# 3
Родих 6 дена след термин Wink
И аз  Grinning
Виж целия пост
# 4
Моят бебчо реши да се покаже точно на термина Grinning
Виж целия пост
# 5
Родих на термина Simple SmileНо не вярвах, че така ще стане!
Виж целия пост
# 6
Родих преди термина
Виж целия пост
# 7
Преди термина си родих. Simple Smile
Виж целия пост
# 8
18 дни преди термин. Peace
Виж целия пост
# 9
10 дена по-рано.
Въпреки ,че бях за секцио,водите ми изтекоха 6 часа преди операцията.
Виж целия пост
# 10
И двете деца  родих с една седмица по-рано от термина.
Виж целия пост
# 11
И при 2те деца започнах с предизвикване на раждането. Голямата ми дъщеря се роди със секцио по спешност 8 дни преди термина, а малката- нормално, точно на термина.
Виж целия пост
# 12
Родих десет дни след термина.
Виж целия пост
# 13
и двете си деца родих преди термина.Каката - 4 дни по-рано, а Малчо 23 дни преди очакваната дата Peace
Виж целия пост
# 14
И двете ми деца са родени преди термин- каката близо 2 месеца по- рано, а бебка- седмица преди термина! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия