Вкусотийка с домати!

  • 2 851
  • 49
Необходими продукти:
0.500кг домати
4-5 яйца
200-300гр. сирене
1-2 връзки магданоз
1-2 глави лук
2 бульона "Костиля" на Маги
олио
сол
Приготвяне:
В една средно голяма тенджера се загрява олио, слага се и малко солчица, след това се прибавя накълцания на дребно лук. След като лука се запържи се слагат нарязаните домати. Оставя се да ври 5-10минути след което се прибавят яйцата-предварително разбити и сиренето- нарязано на кубчета. Оставя се да поври, слат се бульоните и нарязаният на ситно магданоз. След окоа 5минути се сваля от котлона. Това ястие се приготвя бързо и лесно, и за сметка на това е страшно вкусно! Които не го е опитал той не е разбрал това. Приятен апетит за тези които се решат и си го сготвят   chef
Виж целия пост
# 1
А без лук какво ще се получи?Няма ли да е по вкусничко с чесънче?  smile3521
Виж целия пост
# 2
Незнам не съм пробвала с чесън-но с лук е страхотно,това го знам, а иначе можеш да пробваш с чесън и да споделиш как е  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
И аз чакам да кажеш дали става с чесън, че лук не обичам.
Виж целия пост
# 4
чудесно балансирано ястие, благодаря за рецептата, ще я направя непременно, още повече че доматите са много полезни за простатата, скъпият ще остане доволен от моята грижа за него  chef
Виж целия пост
# 5
Според мен няма да е същият вкуса и аромата на ястието без лук, които непременно трябва да е зъпържен. Най-добре според мен ще е да пробвате рецептата с продуктите които съм продиктувала и сами ще се обедите че е фантастично, многооо вкусно.  Peace
Виж целия пост
# 6
Ще пробвам и аз.Много често си правя подобно ядене ,но само с домати и яйца.
Виж целия пост
# 7
Прибавих и пипер към лука и стана и леко, и вкусно Wink   bouquet
Виж целия пост
# 8
Ще го пробвам и аз. А на какво прилича - на омлет или на манджичка?
Виж целия пост
# 9
моя беше гъст и приличаше на омлет но сложих само 1 домат за това  Party
Виж целия пост
# 10
Това за лятото е екстра манджичка...Аз бих спестила само магданоза,че не го обичам много в такива запържени ястия.
Виж целия пост
# 11
Ще го пробвам и аз. А на какво прилича - на омлет или на манджичка?
Lady Charm това е манджичка,даже еи преди малко пак сготвих и ще кача снемки,ако не ме домързи още днес...
Виж целия пост
# 12
Сготвих я ,мерси много на мамата за идеята супер вкусничко  Hug Hug Party Peace
Виж целия пост
# 13
звучи интересно
утре ще я спретна, само магданоза ще го пренебрегна, че хич не го уважавам  Sick
мерси за рецептата  Hug
Виж целия пост
# 14
 И аз да питам нещо,не са ли много два бульона? Има сирене и ми се струва че ще стане много солено.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия