9 месечна бебче и хляб Бонус?

  • 643
  • 9
Здравейте, искам да питам как мислите мога ли да давам на бебка от "Бонус".В къщи ядем само този хляб и тя вече иска като ме види да ям.Дадох й съвсееем мъничко и го примлясква с кеф, ама незнам? Има ли мами диетолози тук?
Виж целия пост
# 1
Според мен не го прави! Бях чела, че в хляб Бонус слагат трици и дори хора със здрави стомаси имат болки. Особено не се препоръчва за хора с гастрити! Триците са за сметка на това, че е без брашно. Много трудно смилаем е. Какво остава за нежното бебешко стомахче.
Виж целия пост
# 2
И аз съм на мнение, 4е този хляб никак не е подходящза мъни4ко детенце, в слу4ая даже бебе.
Виж целия пост
# 3
Според мен не го прави! Бях чела, че в хляб Бонус слагат трици и дори хора със здрави стомаси имат болки. Особено не се препоръчва за хора с гастрити! Триците са за сметка на това, че е без брашно. Много трудно смилаем е. Какво остава за нежното бебешко стомахче.
Съгласна  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
И шоколад да дадеш на детето ще примляска с кеф.За това майката решава коя храна да се дава като полезна, а не като вкусна.Против хляб Бонус съм за бебета!
Виж целия пост
# 5
от хляб Бонус мен ме заболява стомаха понякога, за това и не го ям, какво остава малко бебе...
има си сухари за бебета и обикновени, по-добре давай тях.
Виж целия пост
# 6
Тази тема може да ти е интересна:
Вреден ли е "черния"хляб за децата?
Виж целия пост
# 7
Аз рядко купувам от този хляб,но не бих дала на толкова малко бебе.
Виж целия пост
# 8
от хляб Бонус мен ме заболява стомаха понякога, за това и не го ям, какво остава малко бебе...
има си сухари за бебета и обикновени, по-добре давай тях.
Тези сухари от къде се купуват?
Виж целия пост
# 9
Благодаря за отговорите макар и някои от тях малко назидателни! Аз съм на същото мнение като вас, просто исках да съгласувам мнения! По принцип не съм опряла дори до сухарите, защото тя си хапва доста по-полезни неща като елда, овесени ядки, грис и двата вида! Днес като ме гледаше как ям си поиска и това породи в мен въпроса Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия