Антицелулитни масажи

  • 820
  • 10
Дайте някакви идеи, какви антицелулитни масажи можем да си правим сами вкъщи!Нека да споделят момичета,които са ходили в студиа,не може ли да откраднем някоя идея!
Виж целия пост
# 1
Най- важното е да се ексфолира кожата преди нанасяне на крема и масажите да се правят отдолу нагоре.
Виж целия пост
# 2
Дайте някакви идеи, какви антицелулитни масажи можем да си правим сами вкъщи!Нека да споделят момичета,които са ходили в студиа,не може ли да откраднем някоя идея!
Имаше тема в Красива мама за масажите с мед, но сега нямам време да я потърся. Доста ги хвалеха момичетата, а имаше и обяснения как става самият масаж - не изглеждаше трудно. Дано съм ти помогнала
Виж целия пост
# 3
Ако не се лъжа тази тема май я има вече  newsm78
Виж целия пост
# 4
Най-добре ексфолирането на кожата да става с утайка от кафе, след което да се измива с антицелулитен ексфолант или сапун за тяло, отпушващ порите, след което се нанася антицелулитен гел и най-накрая може и стягащ лосион за тяло... Трудоемко си е  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Най-добре ексфолирането на кожата да става с утайка от кафе, след което да се измива с антицелулитен ексфолант или сапун за тяло, отпушващ порите, след което се нанася антицелулитен гел и най-накрая може и стягащ лосион за тяло... Трудоемко си е  Mr. Green
..но не е хубаво да се прави много често. 
Виж целия пост
# 6
Аз пък всеки ден се обтривам с утайка от кафе анти-целулитно Embarassed
Виж целия пост
# 7
Аз пък всеки ден се обтривам с утайка от кафе анти-целулитно Embarassed
Има ли ефект?
Виж целия пост
# 8
Аз съм много доволна първо започнах на майтап, защото бях чела, че се обтрива до зачервяване кожата  и че бил ефикасено средство за борба с целулита.После и резултатите не закъсняха  и се се обтривам с кафето и след това анти-целулитния на Билка и съм много доволна
Виж целия пост
# 9
Най-добре ексфолирането на кожата да става с утайка от кафе, след което да се измива с антицелулитен ексфолант или сапун за тяло, отпушващ порите, след което се нанася антицелулитен гел и най-накрая може и стягащ лосион за тяло... Трудоемко си е  Mr. Green
..но не е хубаво да се прави много често. 

Незнам колко е хубаво или не, но именно защото отнема много време аз го правя на седмица около 2 пъти през останалото време по бързата процедура и си има ефект  bowuu
Виж целия пост
# 10
Най-добре ексфолирането на кожата да става с утайка от кафе, след което да се измива с антицелулитен ексфолант или сапун за тяло, отпушващ порите, след което се нанася антицелулитен гел и най-накрая може и стягащ лосион за тяло... Трудоемко си е  Mr. Green
..но не е хубаво да се прави много често. 
Защо да не се прави често??? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия