Мами в 9 месец- как се справяте с клюкарките?

  • 1 636
  • 30
Не знам как сте вие, но мен всеки ден ме проверяват по телефона най различни познати и роднини "как съм" .Направо ми писна вече. #2gunfire Все още запазвам добрия тон,но скоро ще го отнесе някой. А вие как се оттървате от досадници?
Виж целия пост
# 1
Е не се ядосвай,де! Ами загрижени са хората за теб и бебчо.Радвай се,че има кой да "те мисли",че ако нямаше...???
Виж целия пост
# 2
Игнорирах ги. Когато не можех, казвах "Добре съм" и толкова. Twisted Evil
Виж целия пост
# 3
Това звучи доста изнервящо, всеки ден по няколко пъти да ти задават един и същи въпрос! Не се ядосвай много,не е добре за бебчето!
Виж целия пост
# 4
Е не се ядосвай,де! Ами загрижени са хората за теб и бебчо.Радвай се,че има кой да "те мисли",че ако нямаше...???
    Личи когато е загриженост и кога любопитство:" Днес скайпа ти е изключен ,да проверя какво става"  newsm78
Виж целия пост
# 5
Имам моменти, без да съм бременна, когато не желая да говоря.
Не вдигам телефона.
Виж целия пост
# 6
И мен ме бяха побъркали  Confused /беболинчо се роди 7 дни след термина/
Роднини, които чувам 3 пъти в годината, ми звъняха всеки ден и ако не вдигна звъняха на който се сетят че съм била в болницата и раждам вече  #2gunfire Успяха да изплашат и майка ми  #Cussing out И това се случи няколко пъти!
Вярно че са загрижени хората, но на края вече аз бях толкова изнервена, че добрите им намерения само ме ядосваха и изнервяха още повече.
А пък когато исках да звънна на някой да си поговорим, за да се разсея малко, все ми вдигаха с един треперещ глас - къде си, мина ли и все такива въпроси.
Важното е че всичко мина добре, после се похвалихме на всички и няма някой неразбрал  Mr. Green А и вече знам как да се държа с бременните около мен  Wink

" Днес скайпа ти е изключен ,да проверя какво става"  newsm78
 
Много познато #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 7
Оф познато ми е, хем досадно, хем приятно.
Помня, че веднъж докато се къпех телефона звънеше на пожар. Била жената на шефа на мъжа ми. Искала да види как съм и да си бъбрим. Аз обаче не вдигнах телефона, все пак бях под душа. Жената полудяла, обадила се на мъжа си, той на моя мъж...Излизам от банята и шефа на мъжа ми се обажда да ме провери, а след 5 мин. моя мъж пристига разтревожен  Rolling Eyes
Поуката от цалата история е : къпете се с телефона... Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Не им вдигах на повечето когато ми звъняха.За сметка на това побъркаха мъжа ми Grinning
Виж целия пост
# 9
  В началото ми беше приятно,но от всекидневните обаждания и аз се изнервих.Добре,че родих седмица преди термина.
Виж целия пост
# 10
Слава богу на мен никой не ми е досаждал,за цялата ми бременност свекито се обади 2-3 пъти и това е, но предполагам, че са звъняли на мъжа ми и на  нашите.Абе явно са ме щадили хората. За сметка на това , сега звънят, ако не всеки ден, то през ден
Виж целия пост
# 11
И при мен беше така. Аз на всичкото отгоре преносих и до последно  ми се обаждаха да ме подпитват дали съм родила и т.н. Whistling
Не се ядосвай . Предстои ти най-хубавото нещо. Heart Eyes Успех! Hug
Виж целия пост
# 12
аз го преносих също и все някой се обаждаше с въпроса:айде бе,още ли не си родила?! Ами колкото и да съм кротка,в един момент писва наистина #Cussing out  Обаче за мое учудване сега аз съм същата с моите приятелки Shocked но се спирам понякога,сещайки се,че може би ставам досадна Laughing
Виж целия пост
# 13
И на мен ми звъняха всеки ден Close,но в един момент не издържах и обясних,че едва ли всеки ден като ме проверяват ми става по-спокойно Peace
Виж целия пост
# 14
Аз не съм имала такива проблеми newsm78И по-добре де Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия