Парфюм или Тоалетна вода?

  • 2 563
  • 49
Кое предпочитате? Защо?
Виж целия пост
# 1
Парфюм, въпреки, че ползвам и "тоалетна вода", но предпочитам парфюм по-трайно е newsm03
Виж целия пост
# 2
Парфюм, въпреки, че ползвам и "тоалетна вода", но предпочитам парфюм по-трайно е newsm03

И аз  Peace
Виж целия пост
# 3
И аз предпочитам парфюм,но често ползвам и тоалетни води.
Виж целия пост
# 4
Парфюм Peace По-траен.
Виж целия пост
# 5
Парфюмът е по-траен от тоалетната вода, но мен ме заболява главата. За това предпочитам за ежедневието тоалетна вода, а за по-специални случаи - парфюм. Обикновено купувам и двете от дадена марка. Един път си сложих парфюм преди да отида на работа и цял ден после ме боля глава и ми се прилошаваше от собствената ми миризма (Pure poison на Dior, много го харесвам). След няколко такива случая минах на тоалетна вода за ежедневието...Явно си имам проблем с обонянието...
Виж целия пост
# 6
Сякаш тоалетна вода предпочитам, иначе ме заболява главата Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
май ми е все едно.
Виж целия пост
# 8
Пусни анкета  Peace

Парфюм  Peace
Виж целия пост
# 9
Парфюм, въпреки, че ползвам и "тоалетна вода", но предпочитам парфюм по-трайно е newsm03
моята кожа много бързо  поглъща аромата и след това не се усеща нищо,за това предпочитам парафюм.
Виж целия пост
# 10
Парфюм  Peace
пръскам се сутринта и до вечерта си мириша Simple Smile
не ме боли главата, защото ползвам по-леки миризми.
Виж целия пост
# 11
И  EDP и  EDT! PeaceЗависи от миризмата!
Виж целия пост
# 12
Парфюм. Водата след 2-3 часа вече не я усещам, а парфюмът като попие в порите, дори след душ понякога се усеща. Но и аз съм получавала дискомфорт от натрапчива миризма на собствения си парфюм. Когато бях бременна единственият път, в който ми се догади, беше от парфюма ми hahaha Минаха 4 години от тогава и всеки път, когато някой ми замирише на този парфюм, ми прилошава Sick
Виж целия пост
# 13
Предпочитам тоалетна вода
Виж целия пост
# 14
И двете използвам.Някой каза,че тоалетната вода бързо се отмирисвала.Аз не съм забелязала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия