Как се справихте с течащите гърди

  • 1 342
  • 23
Здравейте мили мами!
Сигурно много от вас са имали този проблем - да им текат гърдите. Как се справихте с това?
Виж целия пост
# 1
подплънки  Peace
Виж целия пост
# 2
все още слагам подплънки   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
все още слагам подплънки   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
С подплънки за еднократна употреба.
Виж целия пост
# 5
Здравей, мила,
просто притисни за малко гърдата и тя ще спре да тече.
Аз в началото бях с по-стегнати потничета и не течеше, после обаче свикнах да се събличам и известно време като кърмех течеше на поразия и от другата гърда,  докато се порових тук във форума и срещнах този съвет от Hedra Wink

живи и здрави!
Виж целия пост
# 6
Само подплънки оправят работата :-\
От тези на Чико съм най-доволна.
Виж целия пост
# 7
Аз също установих, че с по-стегнат потник или еластична фанелка нямам такъв проблем. От доста време не слагам подплънки, но все пак нещата са индивидуални. Зависи и от каналчетата на гърдите ти. При някои жени са по-широки, а при други са по-тесни.
Виж целия пост
# 8
До седмия месец на бебето с подплънки. Сега вече тече само докато се кърмим (от другата гърда), притискам я с кърпичка и спира. Край с подплънките най-после Wink
Виж целия пост
# 9
Обаче твърде силно пристягане на гърдите не е препоръчително.И аз ползвам подплънки за еднократна употреба;имах период,в който сменях по 15-20 на ден #CrazyСега около 4-6.
Виж целия пост
# 10
Подплънки. Simple Smile Това за по-стегнатия потник сега го чувам, но при мен нямаше и как да го приложа, защото много лесно ми се запушваха каналите, дори първите дни и от сутиена за кърмачки.
Виж целия пост
# 11
С подплънки Peace
Виж целия пост
# 12
С подплънки и малко цедене, ако са много напрегнати гърдите.
Виж целия пост
# 13
Ако не са ти останали подплънки за кърмачки, идеална работа вършат ежедневните превръзки срязани на две и залепени за сутиена - спасявали са ме нееднократно....
Виж целия пост
# 14
Подплънки в началото, а сега при нужда - притискам гърдата и спира да тече!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия