Специалист по стил

  • 698
  • 6
Гледах едно предаване по телевизията - идва една дама, разглежда ти фигурата, разглежда гардероба ти, изхвърля по-голямата част и отивате заедно да пазарувате. Следват грим, прическа и т.н. Някой да ти помогне в избора на дрехи. И да не те влачи по най-скъпите бутици, даваха цени и забелязах, че цените бяха съвсем умерени, а резултата много ми хареса. Дали е възможно да се намери подобен консултант? Срещу заплащане.
Виж целия пост
# 1
Предполагам, че да. Или поне в София е възможно. Повечето "звезди" имат такива.
Виж целия пост
# 2
Говрим за простосмъртните, без никакви претенции да са звезди. И не ми харесват как изглеждат повечето "звезди". И гардероба да не струва десетки хиляди от най-скъпите бутици.
Виж целия пост
# 3
Откровено да ти кажа, веднага се сещам за около 5-6 имена, с такава професия и лично аз, никога не бих им поверила себе си.
Просто ти трябва някой, с безупречен вкус и точно око.
Иначе, разбира се мога да ти съдействам с професионалист, но никога не съм се интересувала от стойността на услугата.
Виж целия пост
# 4
преди години имаше интервю с Евгени Минчев, тогава и той се занимаваше с това. Той разказваше, че усулгата не излиза никак скъпо, тъй като големите бутуци му правят отстъпка за да им доведе клиент, и той печели почти само от това. Нещо в този дух. Само, че неговите клиенти пазарят от бутик, а ние .....
м/у другото и аз се сещам за няколко ПР имена които просто ........ абе не са мой стил  Crazy
Виж целия пост
# 5
Мда, явно услугата е само за клиенти на "големите бутици". Иначе ми се искаше съвет кое е подходящо, защото напоследък фигурата ми разко се смени и не мога още да нагодя облеклото си към новото ми АЗ.
Виж целия пост
# 6
Мда, явно услугата е само за клиенти на "големите бутици". Иначе ми се искаше съвет кое е подходящо, защото напоследък фигурата ми разко се смени и не мога още да нагодя облеклото си към новото ми АЗ.
миналата година по баловете бях попаднала на агенция която имаше курсове за това как да се обличаш, гримираш .... дъра - бъра съвети. Тя осигуряваше и индивидуален стилист, обаче въобще не помня как се казваше или поне какво съм търсила в гугъла та попаднах на тях  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия