яйчников резерв

  • 1 881
  • 17
момичета аз съм нова в този форум.аз съм 42 год. на скоро исках да правя инвитро но се оказа че нямам яйцекледки .сега искам пак да пробвам нали знаете надеждата последна умира .но сега молбата мие ако някоя от вас може да ми каже каде мога да се изследвам дали имам яйцеклетки.ще съм ви много благодарна
Виж целия пост
# 1
Д-р Владимиров е специалист по яйчниковия резерв.
Довери му се.
Как установиха всъщност, че нямаш яйцеклетки?
Клиниката
Успех и пиши.
Виж целия пост
# 2
Да  как установиха, че нямаш яйцеклетки? newsm78 Sick И кой newsm78, от къде си?
Lali  правилно те е насочила Hug можеш  да разгледаш и белия списък Peace
Виж целия пост
# 3
аз съм от софия исках да правя инвитро при др .табакова но след стимолацията се оказа че яйчницитеми не реагират ими казаха до тука беше нямаш яицеклетки.
Виж целия пост
# 4
Изобщо ли не реагираха?
Виж целия пост
# 5
Оле  Weary как така до тук си???????????? ами Embarassed Защо не направиш консултация с 
 д-р.Владимиров Peace
Виж целия пост
# 6
Силвена,какво значи не реагираха.Ако е имало поне един фоликул,значи вероятно си имаш яйцеклетки,но може би не са избрали подходящото за теб лекарство.Ще дам пример.При стимулация с мерионал 3Х150 единици имах само един фоликул,а с пиене на хапчета клостилбегит 2Х1 имах 4 фоликула от единствения ми яйчник.Наистина е добе да се консултираш за яйчниковия резерв или с д-р Владимиров или при доц.Конова в Плевен.Там правят изследване за яйчников резерв,което доколкото знам не се прави на друго място в Б-я.Желая ти успех!
Виж целия пост
# 7
здравеите момичета благодаря ви много че искате да ми помогнете.  но как може да се свържа с доц.конова някоя от вас знаели тел . или името на клиниката
Виж целия пост
# 8
здравеите момичета благодаря ви много че искате да ми помогнете.  но как може да се свържа с доц.конова някоя от вас знаели тел . или името на клиниката
ТУК
Виж целия пост
# 9
http://www.ivfpleven.com/index.php?l=3
Това е сайта на клиниката в Плевен на доц Конова
Виж целия пост
# 10
Моля модераторите да оправят заглавието, заради търсачката.
Виж целия пост
# 11
Не искам да бъда груба,ходила съм при д-р Табакова само един път и останах с убеждението,че тя не обича да се захваща с пациентки над 40,затова не е лошо да се консултираш и с друг специалист.Лично мое мнение е,че д-р Табакова не е подходящия такъв,но не ангажирам никой с мнението си.УСПЕХ!
Виж целия пост
# 12
здравеите момичета благодаря ви много че искате да ми помогнете.  но как може да се свържа с доц.конова някоя от вас знаели тел . или името на клиниката
Клиничен институт по репродуктивна медицина КИРМ
064 886 795 и GSM за контакти 0889 285 520
Аз посещавам клиниката и съм в подготовка за ин витро
Виж целия пост
# 13
благодаря ви момичета още утре щесе обадя да си взема час
Виж целия пост
# 14
С намален яйчников резерв трябва да се избере МНОГО ДОБЪР СПЕЦИАЛИСТ....аз имам подобен проблем и след проучване установих че това е Владимиров и Стаменов....трябва да се обадиш ВЕДНАГА, защото записват за след няколко месеца....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия