Защо когато питате за имена...

  • 2 770
  • 41
не си казвате фамилиите?
Ето, поредна тема за момчешко име с В.
Е как да се отговори на такъв въпрос, при условие, че не се знае фамилията?
Ами ако звучи като Ричард Груев?

И още.
Изобщо има ли мама, която да се е посъветвала с форума и в крайна сметка да си е кръстила детето както на мнозинството му хареса?
Виж целия пост
# 1
Аз съм пускала тема за име, но вече бях решила как ще се казва бебето. Просто исках да разбера от любопитство как се приема избраното от мен име, харесва ли се и т.н. Така или иначе го кръстих както аз исках. Другите да кажат, дали са послушали мнозинството.
Това за фамилията е добра идея. Peace
Виж целия пост
# 2
Незнам, но трябва да направят нов подфорум "Избери име" Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Аз пък не виждам защо някои се дразнят на такива теми Thinking- като не са им интересни, просто да ги прескочат Peace
Иначе е добра идея това за фамилията Peace
Виж целия пост
# 4
не си казвате фамилиите?
Ето, поредна тема за момчешко име с В.
Е как да се отговори на такъв въпрос, при условие, че не се знае фамилията?
Ами ако звучи като Ричард Груев?

И още.
Изобщо има ли мама, която да се е посъветвала с форума и в крайна сметка да си е кръстила детето както на мнозинството му хареса?

 Peace Абсолюто съм съгласна Peace На мен много ми харесваше името "Ефросина" - е с фамолия "Недялкова" - някак не ми звучи  Sick имах и други идеи ама  #Crazy Не е лесно... НО пък една приятелка ми каза: "Е, както ще де е , на дядо- ня дядото - няма детето да стои без име, а ние само да спорим..." - има и нещо верно  Mr. Green А темата за подфорум - идеално - само за заинтересовани  Peace
Виж целия пост
# 5
Не бих поискала съвет за името на детето си!
Товва е избор на мен и баща му!
Виж целия пост
# 6
Ами ако звучи като Ричард Груев?

Аз познавам детето на име Кевин Ефтимов.
Виж целия пост
# 7
Аз пък не виждам защо някои се дразнят на такива теми Thinking- като не са им интересни, просто да ги прескочат Peace
Иначе е добра идея това за фамилията Peace
Peace
Виж целия пост
# 8
Аз пък не виждам защо някои се дразнят на такива теми Thinking- като не са им интересни, просто да ги прескочат Peace
Иначе е добра идея това за фамилията Peace
Peace

 Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 9
Изобщо има ли мама, която да се е посъветвала с форума и в крайна сметка да си е кръстила детето както на мнозинството му хареса?
и аз това съм се 4удила?
Виж целия пост
# 10
Ами ако звучи като Ричард Груев?

Аз познавам детето на име Кевин Ефтимов.

Защо? Някой може да открива чар в тези комбинации......Аз напр. се дразнех,че моминската ми комбинация е много традиционна напр. Но това да са ни кахърите.......Факт е,че подобни комбинации се помнят години наред, а фамилии като моята над път и под път......

Мен само едно ме интересува - накрая мамата,която е пуснала анкета кое име е избрала.....

А за фамилии, имена и пр. всеки сам си решава.....Ако е смешно и неподходящо за едни, не означава,че е същото положение за други.....Голяма доза субективизъм има в избора на имена.

И друго...Често пъти мамата се чуди между няколко имена, рядко са 2 посочени......И се започва понякога - не ми харесват тези имена, защо не е еди кое си име.......Жената се колебае между точно тези имена и пита за тях, а не за други...По принцип човек нарочили си едни имена, после трудно се отказва от тях........И темите стават именник с въпросна буква,а не избор между имена - точни, конкретни......
Виж целия пост
# 11
Вярно е, че комбинацията играе важна роля в избора на име. И трябва да спомене в тези анкети, ако наистина хората чакат друг да им избере името. Не вярвам да е така. По-скоро го правят от любопитство. Аз не съм и не бих пуснала такава акнета.
Виж целия пост
# 12
Също добре звучи Емил Розов  Sick hahaha
Виж целия пост
# 13
Незнам, но трябва да направят нов подфорум "Избери име" Rolling Eyes
и аз все това си мисля-дано направят
Виж целия пост
# 14
Незнам, но трябва да направят нов подфорум "Избери име" Rolling Eyes
и аз все това си мисля-дано направят
  202uu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия