Искате ли такъв конкурс?

  • 727
  • 11
Предлагам да направим конкурс за най-мръсен квартал.
Приложение - снимков маТрял. Mr. GreenАз нащраках няколко днес, за да споделя гнусотията, която виждат очите ми в редките случаи, когато се "разхождам" ...

редакция
ДА НЕКА ДА Е ЗА НАЙ-ЧИСТ и КРАСИВ квартал!! Нека барем да помечтая Money
Виж целия пост
# 1
Ти май си убедена,че ще спечелиш Mr. Green и с право!
Нашият е чист и подреден-нямам шанс!
Виж целия пост
# 2
Мне, няма. Няма по мръсен квартал от този под частната автогара във Варна. Идете и се убедете, там минава един канал, който са превърнали в бунище. И след гарата, пак във Варна. Но вземете направете конкурс за най хубав квартал, не за най мръсен. С хубави снимки, приятни, да им се порадваме, не да се възмущаваме.
Виж целия пост
# 3
За чист и подреден няма проблем-утре ще снимам Peace
Виж целия пост
# 4
И после с препратка към тази тема.
Виж целия пост
# 5
да, убедена съм, че ще спечеля!!! нЕма такава мръсотия и такава гнус! душата ми се замърсява..Гледам да гледам настрани...ама и настрани - пак гнус. Я плик найлонов ще се рее, я куче ще носи лайнян памперс, я дюшек ще се дипли меджду "алеите"..Буренак, пущинак.  Sickи сред тях превръзка.
до блока, "градинката" Sickмястото, откъдето минавам с количката ooooh!

ок, давайте ЗА НАЙ-ЧИСТ КВАРТАЛ!!!! Peace Peace PeaceЗа да не се товарим допълнително..Ама аз няма да участвам, за съжаление Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Карил, за кой квартал говориш?
Виж целия пост
# 7
аз вчера се прибирах от вършец. минахме през Лакатник.. една красота, едни девствени гори, големи пропасти.... да, ама не. в пропастите едни боклуцииииииииииии ужас. ама много! кой идиот е пътувал чак до там, че да си хвърли боклука. ужасни хора сме.
Виж целия пост
# 8
А на мен ми иде да снимам една съседка от съседния блок, дето си изхвърля боклуците през терасата. Иначе е "мацка"- руса коса, готини парцалки, обувчици, бижута, парфюмчетата маркови.. Абе като я видиш, изобщо не можеш да предположиш, що за мърла е. С мъжа ми редовно я засичаме, как небрежно изхърля торбички с боклуци. Последния път метна като фризби мръсни чинийки за еднократна употреба. Честно, много ми се ще да я издебна и да и разлепя образа на плакати по целия квартал. Отвратена съм! Sick
Виж целия пост
# 9
А на мен ми иде да снимам една съседка от съседния блок, дето си изхвърля боклуците през терасата. Иначе е "мацка"- руса коса, готини парцалки, обувчици, бижута, парфюмчетата маркови.. Абе като я видиш, изобщо не можеш да предположиш, що за мърла е. С мъжа ми редовно я засичаме, как небрежно изхърля торбички с боклуци. Последния път метна като фризби мръсни чинийки за еднократна употреба. Честно, много ми се ще да я издебна и да и разлепя образа на плакати по целия квартал. Отвратена съм! Sick

Аз бих го направила!
Виж целия пост
# 10
Май от София няма да има такъв квартал  Laughing  Дано да греша де!
Но моя квартал (Овча купел) може да се класира само в "Най-мръсния квартал"  Confused Confused Confused
Виж целия пост
# 11
А следващия може да е за квартал с най-големите дупки... гаранция 1-вото място е за моя..  #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия