Тъй прекрасно ще е всички да покажем две чертички!!!(13.08-19.08.2007)

  • 12 008
  • 247
Абе няма кой да пусне темичка да ви пожелая "Добро утро" и реших да го направя аз!!!
Щото съм ранобудна и ставам с кокошките, пък и вече съм си вкъщи.
Нека седмичката да е лека и спорна за всички и да има куп положителни тестчета!!! Hug
Виж целия пост
# 1
Пу, пу - първа! Айде ДОБРО УТРО! И аз, Кате съм от тия с кокошките!
Спорна седмица, момичета с много положителни тестчета!
Къде е кафето беееееее???
Виж целия пост
# 2
Хайде честита нова седмица и от мен. Много положителни емоции и тестчета!
Виж целия пост
# 3
Весела седмица. Laughing
Виж целия пост
# 4
Добро утро  Grinning. Кафето се е преместило в отчетни вече  Mr. Green

Успешна седмичка на всички. Ние уж трябваше да сме приключили с ловуването, пък още нищо не се е излюпило  newsm78, та ще видим какво става.
Виж целия пост
# 5
Добро утро!  Hug
Хайде тази седмица да се видят повечко  EFP
целувки на всички   bouquet
Виж целия пост
# 6
Добро утро и от нас Hug От днес отново съм майка Wink (миналата седмица Сияната беше при нашите) и бебеправенето се отлага само за часовете след 21 Wink Laughing
Пожелавам ви много любовна сидмица Hug Все пак най-добрата част от очакването си остават моментите на сериозна заявка Sunglasses
Виж целия пост
# 7
Здравейте и от мен.

Приятна седмичка на всички и много полужителни  EFP на всички.
Виж целия пост
# 8
Добро утро!
Темата е страхотна Peace
Иска ви се кафето да е в отчетни, но още си е тук Mr. Green

Заповядайте Hug Успешна седмица на всички! Много усмивки и много положителни тестове и емоции!
За протокола - в сряда съм на преглед, дано няма нищо притеснително Praynig
Хубав ден Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
Добро утро и от мен Wink
Много късметлийска седмица ви пожелавам Sunglasses
Голд, всичко ще е наред в сряда - не се притеснявай Hug
Виж целия пост
# 10
добро утро и от мен спорна седмица ние ще почваме на ново с ловенето дано имаме късмет пожелавам го и на другите момичета който ще ловят fertilization а на другите  EFP
Виж целия пост
# 11
Добро утро и от мен! За мен тая седмица започва добре- спермограмата ни е хубава!!! Жалко ,че не сме ловували по време на овуто.Успешна седмица на всички и да има за всички две чертичти Hug
Виж целия пост
# 12
Добро утро, момичета! Тази седмица ми е периода, в който трябва нещо да става.. Хем съм ентусиазирана, хем ми е едно такова.. Приятелят ми вчера ми вика 'за къде си се разбързала'.. а после "спокойно, до Нова година пак ще си бременна"..  Объркано ми е.
Правя си тестове за овулация и се надявам на чудо.  Praynig
Успех на всички, преследващи най-красивата цел!   Hug

PS. joly75, пиши! Ако още не ти е дошла лелята, това са си две черти мен, ако ме питаш. Време е някой да се похвали с две черти!
Виж целия пост
# 13
саксофон, стискам палци  Hug

Ники, супер за спермограмата  Grinning

Аз прокървих вчера, днес пак  Rolling Eyes д-рът ми не е в Сф, ще му звъня днес  Tired
Виж целия пост
# 14
Кали, добре дошла и дано нещата се оправят. Стискам ти палци всичко да е наред.
Аз днес пуснах кръвен тест, но ще е готов в сряда вечерта/след обяд/. До тогава сигурно ще лудна, но.........търпение му е майката.
Приятна и ползотворна седмица на всички и много емоции от мен. Grinning  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия