със столчето или с порт-бебе от болницата?

  • 2 679
  • 24
Момичета, купихме количка и седалка за кола на  Chicco CT 0.2 Duo Cortina, кажете ми според вас удачно ли е с това столче да си тръгнем от болницата, защото на мен ми се струва, че то е твърде изправено, как да сложа в него бебе на примерно 5 дни? Мисля си дали да не купя едно порт - бебе  и да си го пренесем в него, поне ще си е напълно легнало???? Дайте ми съвет.
Това е столчето: http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/popup_image.php/pID/156
а това порт-бебето: http://family-bg.com/prX_502.htm?osCsid=1143c61fe79afe95340a095e06a7d755
Виж целия пост
# 1
Със столчето.Порт бебето не е предназначено за безопасно возене в колата.Това столче е точно за новородени, ползва се още от първия ден.
Виж целия пост
# 2
Ние моите си ги носихме на ръце,но мисля,че с порт-бебе ще е по-удобно.Леко раждане!
Виж целия пост
# 3
Йоана я носихме на ръце. но според мен столчето е по-безопасно.
Виж целия пост
# 4
Столчето! Hug
Виж целия пост
# 5
със столче, задължително е, има закон. и е най-вече безопасно. порт-бебе-то не е за возене с кола,
Виж целия пост
# 6
Столчето е единственият безопасен начин  Peace Използва се в цял свят и е крайно време да бъде наложено и у нас. Знам за бебе, което се возеше в порт бебе и претърпя катастрофа. Няма да казвам как излетя и че месеци след това все още се стряска безпричинно....
Виж целия пост
# 7
Столчето е единственият безопасен начин  Peace Използва се в цял свят и е крайно време да бъде наложено и у нас. Знам за бебе, което се возеше в порт бебе и претърпя катастрофа. Няма да казвам как излетя и че месеци след това все още се стряска безпричинно....

наложено е вече.
Виж целия пост
# 8
Столчето е единственият безопасен начин  Peace Използва се в цял свят и е крайно време да бъде наложено и у нас. Знам за бебе, което се возеше в порт бебе и претърпя катастрофа. Няма да казвам как излетя и че месеци след това все още се стряска безпричинно....

наложено е вече.

Имах впредвид не законово, а майките да започнат да ги използват. Все още поне 50% носят на ръце бебетата или използват порт-бебе.
Виж целия пост
# 9
Столчето е от 0 го 13 кг, което те устройва Simple Smile Има и представка за новородено, така че не се притеснявай и слагай бебо в столчето Peace
Виж целия пост
# 10
Със столчето - вече е задължително. Ако ти се струва, че е много изправено може да сложиш една пелена или малка възглавничка в най-дълбоката част, за да се получи по-малка извивка. Аз правех така в началото.
Виж целия пост
# 11
Aко имаш пари за харчене - давай смело и купи и двете !
Аз бебето си пренесох януари месец повито в пелена от болницата вкъщи, посрещнаха ме с кола.
Кошница взехме допълнително - от нея не можеш да избягаш при новия закон за пътищата..... Thinking
Не се притеснявай - те са със специална извивка, която не би трябвало да е води до дискомфорт или вреда за бебо  Peace
А портбебето ...  newsm78.... да леко е не тежи, но в него само не можеш да превозваш детето в колата /освен, ако не те е страх от актове и глоби, пък и не е добре от гледна точка безопасност / .

Със столчето - вече е задължително. Ако ти се струва, че е много изправено може да сложиш една пелена или малка възглавничка в най-дълбоката част, за да се получи по-малка извивка. Аз правех така в началото.
А това е добър вариант наистина  Peace
Безпроблемно раждане и успех !  Peace
Виж целия пост
# 12
Момичета, купихме количка и седалка за кола на  Chicco CT 0.2 Duo Cortina

Имах същата количка и столче. Ползвай го, няма проблем! Peace
Виж целия пост
# 13
Здравей!
Аз имам същата количка и на изписването си сина ми беше в същото столче. Смятам, че му беше доста удобно и спа през целия път до дома. Единственото условие за столчето е бебо да не седи повече от два часа в него.
 Peace
Виж целия пост
# 14
Столчето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия