~ Лунна диета за къси полета и секси дупета! # 5 ~

  • 3 477
  • 97
                             ~ Лунна диета за къси полета и секси дупета! # 5 ~
                                                                                 


                                      Добър ден, Лунни  Сладурани!
                                      Време е за поредната доза Лунна диета ! !


                                                 

                                                          Новолуние
                                                                  Mr. Green   Лунна диета :  13.08, 02:02 ч
                                                                  Mr. Green   Начало          : 13.08 от 02:02 ч
                                                                   Mr. Green  Край              : 14.08 в 02:02 ч


                                                 HugЗа тези, Hug които ще я спазват Hug 3 дни Hug
                                                                     Лунна диета : 13.08.2007 г

                                                             box  1- ви ден  : 12.08 от 02:02 ч (неделя)
                                                             box  2- ри ден  : 13.08 .............. (понеделник)
                                                             box  3-ти ден    : 14.08 до 02:02 ч (вторник) ...КРАЙ  newsm47


Новолуние
По време на Новолунието (+/- два дни) Луната се намира между Земята и Слънцето, в астрологическата позиция съвпад или в лъчите на Слънцето, което я прави невидима за нас. През този период (0-2 дни след Новолунието) природата и емоциите са притихнали в най-ниската си точка в очакване на раждането на Луната. Енергетиката и активността на човешкия организъм също са около своя минимум, сега той набира сили за предстоящото пробуждане. Работоспособността е намалена. Точният момент на Новолунието и двата дни след това отговарят на периода от зачатието до раждането на човека. Времето е подходящо за обмисляне на нови планове, подготовка за предстояща работа. На третият ден след новолунието Луната може да се види на запад, малко след залеза на Слънцето като тънък сърп. Именно това е и най-подходящото време за начало на нови дейности, засаждане на растения, получаване на пари. Погълнатите по време на хранене вещества, соли и витамини се усвояват пълноценно. Всички процеси и области подвластни на Луната се намират в подем. Този период по качества съответства на пролетта, а в живота на човека - на раждането и детството.


                                              

                                     
                                             kyllmg    Всеки може да спазва Лунната диета! Не е нужно да има излишни килограми за да направи този пречистващ ден!

                kyllmg   Лунната диета е цикъл от 4 фази. Всяка фаза трае 24 часа или едно денонощие! Начинаещите в курса могат да спазват само една от четирите лунни фази.

 kyllmg                                            По време на прочистването може да се косумират течности. Препоръчително е те да бъдат вода, чай и горчиво кафе. Както знаем от предишните ни срещи при силен глад и неразположение може да изпиете чаша фреш или айран.


                 kyllmg   Хубаво е да се подготви организма като деня преди започването на лунната диета приемате по-леки храни.

                                        kyllmg      Задържането на свалените килограми не е лесно, но това в никакъв случай не го прави невъзможно! Деня след лунната диета отново консумирайте лека храна.

                                                       
 

                                                        bouquet  У С П Е Х  bouquet !!!

Виж целия пост
# 1
тука сме,много сме newsm44.Желая мнооого минуси на всички лунатички newsm53
Виж целия пост
# 2
Браво!
Страхотна темичка!
Аз няма да лунувам- не се разочаровайте, ама...днес мисля да си хапна каквото реша и от утре с нови сили да си почвам НВД...

А Хрис...днес официално се отказах от постите...мерих се уикенда и нямаше никакъв ефект това гладуване и много се изнервих и днес една 'приятелка' ми помогна да се откажа с едни банички дето ми ги метна под носа...

Целувки!
Виж целия пост
# 3
Хрис честита тема  Heart Eyes

Щрак  Mr. Green

Ей ма на тук съм, днес е ден 1, както всеки понеделник за мен...  hahaha hahaha hahaha

Сега се излюпвам и хайде на кафето, почерпка от мен Coffee
Виж целия пост
# 4
Цитат
Публикувана от: Daisi4ka
А Хрис...днес официално се отказах от постите...мерих се уикенда и нямаше никакъв ефект това гладуване и много се изнервих и днес една 'приятелка' ми помогна да се откажа с едни банички дето ми ги метна под носа...
#Crazy
Дайс, сигурна ли си мила newsm78? След толкоз глад и плодове, как така да няма минуси newsm78. Защо не си измериш мерките на дупето, талията и т.н. Може там да има минуси? Ей, това хич не ми го побира главата. #Crazy
Виж целия пост
# 5
и днес една 'приятелка' ми помогна да се откажа с едни банички дето ми ги метна под носа...!
Браво! Ей на това му се казва приятелка  Close. На мен един колега всеки ден ме изкушава с мазни мекичета (само по 2 калории имали). Ама добре, че не обичам мекици (защото др. тестяни закуски обичам!!). Но вече го казва по навик, ей така да ме закача  Wink.
Аз се чудя дали да лунувам днес. Още не съм гладна, след вчерашното преяждане  Rolling Eyes. Чудя се защото дали на глад дали на плодове-все около кг ще сваля и то това ще вчерашното количество вода, което погълнах след сандвичите с кашкавал и което си задържах естествено  Tired. Но успех на всички лунатички! newsm10 Е, ако издържа и аз, утре ще се похваля, ако пък не... ще smile3505.
Виж целия пост
# 6
И аз се записвам Simple Smile Започвам от днес,мисля да изкарам до сряда на вода и фрешове,дано компенсирам вчерашното угояване  Grinning
Виж целия пост
# 7
Хайде и аз да се разпиша Peace. Приемате ли ме   bouquet , че за първи път ще правя лунната  newsm78. Дано успея, и после чакам резултати   Hug. Успех на всичкиии  Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
Тцтцтцтцтц  Crossing Arms

май май всички събота и неделя сме пропуснали диетите леееекичко по тъч-линията!

Благодаря на всички за подкрепата...Хрис...не знам за мерките...може...Обещавам вече от утре като почна...а ЩЕ почна...просто....няма да има по диетичен от мен!

Вие след лунната накъде ще поемате?
Какво стана с момичетата от оризовата диета...Между другото лунната ще е страхотна според мен за изхвърляне и за преистване след ориза
Виж целия пост
# 9
Ами дайс, аз я прецаках диетата с ориза.........но сега тъкмо прочетах, че една жена е свалила 4кг за 4дни #Crazy . Изглежда има ефект.
Виж целия пост
# 10
E, като не чета, така е - вече обядвах.
А можех да я изкарам тая луна.
Тюх!
Ама....10 часа...к'во толкоз, ще я почна отсега....и ще я карам и утре,пак е файда.
Виж целия пост
# 11
Айде, записвам се и аз!  Peace
Онзи ден се върнах от балкан (мръви, супи, салати, риба и какво ли още не) и не съм качила нито грам, а обиколките са ми същите  Laughing
Днес ще лунувам, нищо, че цикълът....  Tired
Виж целия пост
# 12
Запис и от мен.  Peace

Мен днес са ме погнали нервите и за да не ме избие пак на ядене, вече съм 100% лунна. След половин час излизам по задачки и смятам да се помотам повече време навън, та да не ми идва на акъла за ядене... Crazy Дано като се поразтъпча да ми минат нервите, та да не ме влече така неудържимо към някой огромен шоколад...  Crazy
Виж целия пост
# 13
smile, този номер с шоколада ми е така познат.............до болка..... Crazy
Виж целия пост
# 14
И аз лунувам Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия