Интериорни врати

  • 2 893
  • 11
Дайте фирми адреси и препоръки , моля Grinning
Виж целия пост
# 1
Транспрогрес. Имат офис на "Хр.Ботев", между "Сливница" и "Пиротска" - отляво, като вървиш към "Пиротска". Малко трябваше да ги побутваме, за да спазят срока Wink, но вратата е хубава и монтажът също / поне се надявам! Laughing/
Виж целия пост
# 2
Не и Транспрогрес. Моя близка много проблеми имаше с тях.
Виж целия пост
# 3
Така ли? Какви проблеми?
Виж целия пост
# 4
Три пъти й преправяха врата - все нещо не бяха спазили според договора.  А и аз както самата  видях мострите им на изложенията, бяха с доста ниско качество.
Виж целия пост
# 5
Нашите са от Домо стил. Има доста варианти - както за цени, така и за материали. Много коректна фирма, но лошото е, че срокът за доставка е 60 работни дни. Направо ме убиха, но всичко беше доставено и монтирано в срок.
Виж целия пост
# 6
Най-добре ги направи при дърводелец. Познавам двама братя, които правят фантастични врати на нормални цени. Дори обзавеждат дома на собственика на една известна мебелна къща newsm78
Виж целия пост
# 7
Най-добре ги направи при дърводелец. Познавам двама братя, които правят фантастични врати на нормални цени. Дори обзавеждат дома на собственика на една известна мебелна къща newsm78
Давай координати.... Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Пишете на лични. Не знам дали е уместно да публикувам телефоните им.
Но са страхотни.
Виж целия пост
# 9
Може ли тела на лични
Виж целия пост
# 10
Транспрогрес, но във Варна ми монтираха доста странно вратата и са  мудни в поправките си.  ooooh!
Виж целия пост
# 11
http://www.splendoors.com/

приятели са ми, ама вратите им наистина са хубави Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия