иэсипване на матката

  • 6 283
  • 5
моля ако има някой който се е оперирал от изсипване на матката след раждане да ми каже как е било
Виж целия пост
# 1
аз лично не съм , но моя приятелка е и е много доволна. мисля, че това е правилното решение, защото моята свекърва има и трябва много да внимава , да не вдига нищо тежко, но тя все пак е на 67 г, а за по-млад човек е трудно да живее така.
Виж целия пост
# 2
моля ако има някой който се е оперирал от изсипване на матката след раждане да ми каже как е било

 - Колкото и невероятно да звучи, но хомеопатията успешно се справя и с такива състояния.  Peace
Виж целия пост
# 3
Незнам дали говорим за едно и също нещо но аз от първото раждане получих смъкване на матката, наистина е много неприятно нещо, при вдигане на тежки неща / а това  няма как да не става понякога/ , имам страшни болки.Вече 17год. не се решавам да отида на операция  пия  нещо обезболяващо и така , за билки незнам не съм пила освен Цистофемин който добре ми действа но пак е временно, Такаче е хубаво да се вземат навреме мерки макар че аз все още не съм го сторила но,,,
Виж целия пост
# 4
      Аз също получих след раждането  пролапс на матката и все още не се решавам на операция. Много ме е страх от такива интервенции. Но това което Александър пише, че хомеопатията се справя с този проблем е много обнадеждаващо. Peace
Виж целия пост
# 5
      Аз също получих след раждането  пролапс на матката и все още не се решавам на операция. Много ме е страх от такива интервенции. Но това което Александър пише, че хомеопатията се справя с този проблем е много обнадеждаващо. Peace

 - Ще ви цитирам и един от разпознаващите симптоми, които ползват хомеопатите, дори и пациентката да не е споменала за усещането за "дърпане" надолу - тя винаги седи със скръстени крака...  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия