Ще имам бебе:)

  • 3 629
  • 55
от два дена имам 4 положителни теста като последните два са шуър чек.и от два дена ми падна бт.в неделя 37,2-понеделник -36,6/помислих,чи не съм я премерила вярно -чак пък толкова ниска/и тази сутрин 36,8 .и веднага след като мерих пак положителен тест.моля ви кажете ми на какво може да се дължи? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
от два дена имам 4 положителни теста като последните два са шуър чек.и от два дена ми падна бт.в неделя 37,2-понеделник -36,6/помислих,чи не съм я премерила вярно -чак пък толкова ниска/и тази сутрин 36,8 .и веднага след като мерих пак положителен тест.моля ви кажете ми на какво може да се дължи? Rolling Eyes
На повреден термометър.
Купи си нов живачен и измери с него.
И много тихичко :ЧЕСТОТО  Grinning
Виж целия пост
# 2
денис благодаря.утре сутринта с нов термометър.няма да бързам да се хваля.а вече 9 месеца чакам този момент и пак да има някакви притеснения. Peaceкато зареда батериите на фотоапарата ще изпратя и теста.втората черта все още е бледа,но я ИМА
Виж целия пост
# 3
Криси, тихичко честито засега  bouquet Колко дни закъснение имаш?
Виж целия пост
# 4
2 или 3.но със сигурност е 13 ден от ову определено с фоликуметрия с триизмерен в новия инвитро център в плевен.доктора каза ,че всеки момент ще се спука и да звъня на мъжа ми да се прибира Laughing тази температура сериозно ме притеснява,защото този термометър досега си е мерил вярно.
Виж целия пост
# 5
Криси, ако нямаш проблем с ЛФ, значи нямаш закъснение още при положение, че ти е 13-ти ден от доказана овулация. Вероятно нивата на ЧХГ още са ниски и затова е бледа чертата. Стискам палци БТ да се окаже фалшива тревога Praynig Може наистина проблемът да е в термометъра. Утре измери с друг и повтори теста Peace Успех!
Виж целия пост
# 6
http://foto.bg/data/500/thumbs/359.jpgето го теста.снимката не е много добра
Виж целия пост
# 7
http://foto.bg/data/500/thumbs/359.jpgето го теста.снимката не е много добра

Здравей КРИСИ,
От малката снимка виждам една доста бледа тестова линия. И при мен бе така на 27 ден от цикъла (същия тест). При друг тест обаче - Clear System Check, тестовата линия си е определено доста по-силна (хем един ден по-рано). Опитай с друг вид тест. Но според мен работата е за "честито"  bouquet
Виж целия пост
# 8
Здрасти  Криси , аз нещо не мога да отворя снимката като хората, малка е , а като я увелича се размазва. Но май виждам наистина 2 черти. Надявам се и да стават все по-наситени . Успех!
Виж целия пост
# 9
КРИСИ , по едно и също време ли си ги мерила тия температури, и анално ли си мерила? Наистина е малко смущаваща особено тая 36,6, но пък щом не ти е дошло, значи има много голяма вероятност да си бременна! Тихо честито и от мен  bouquet
Голденце, Крисито май имаше кратък цикъл, доколкото помня 26 дневен, та е възможно лутеалната й фаза да не е точно 14 дни, нали за нормално дават от 11-15 ден  newsm78
Целувчици и за двете ви  Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Миличка, дано тестът е верен и наистина си бременна. Sure check малко бавничко загрява, но пък покаже ли втора чертичка, значи наистина има бременност.

Ще съм искрена и ще споделя, че ниската температура ме притеснява.  Дано още утре се покачи отново. Имам горчив опит от ниски температури и положителни тестове, затова се моля при теб нещата да се развият в благоприятна насока. Praynig
Виж целия пост
# 11
здравей тай.по принцип цикълът ми е 26дневен,но откакто пия утрогестан стана 28,29 дневен.днес ми е 31ден а ову беше зесечено на 19ден.темперературата я меря винаги в 7 ,но тая от 36.6 я мерих в 5.30.но пък шуар чек никога не ми е показвал нищо.чера следобят беше положителен ,а днес е още по наситен.незнам какво става ooooh!атланта какво е станало при теб?
Виж целия пост
# 12
Криси, утрогестана за проблем с лутеалната фаза ли го пиеш Thinking Сега пиеш ли го?
Продължавам силно да стискам палци. Ето, за да се избегнат такива моменти, не се правят тестове преди закъснение Tired
Виж целия пост
# 13
пих го десет дена и преди два го спрях.а закъснение би трябвало да имам никога не ми е бил 31 дена
Виж целия пост
# 14
Друг път ще ти кажа. Сега трябва да мислиш само положителни неща.

 Междупрочем  БТ се мери винаги в един и същи час. Доколкото знам температурата се променя приблизително на всеки половин час с една десета. Не знам доколко това е общовалидно, но аз съм го пробвала и при мен е точно така.   Ако и при теб е така тази температура 36.6 съотнесена към обичайното ти за мерене време -7 ч би трябвало да е 36.9.  Дано този лек спад е белег на имплантация.

Аз при наличие на положителен тест не бих спряла утрогестана. Препоръчвам ти да си направиш кръвен тест.

Успех и очакваме хубави новини. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия