Ананас ?

  • 911
  • 4
Купих един ананас вчера. Голям, зелен и твърд. Сега седя и се чудя, как да разбера дали става за ядене. Трябва да го чакам да замирише на ананас ли, защото в момента всяка краставица може да му завиди. Или трябва да чакам малко да поомекне?

Помогнете, моля.
Виж целия пост
# 1
Режи и яж! Обожавам ананас и съм му станала спец Stuck Out Tongue  Повечето от сортовете (почти всички с изключение на "Виктория" ) излеждат по този начин. В краен случай изчакай ден-два, но не много, рискуваш да започне да покафенява отвътре без да придобие аромат и цвят.
Виж целия пост
# 2
Мерси DolceVita. Ей сега ще му видим сметката.
Виж целия пост
# 3
Рая, тук в едно кулинарно предаване (не знам обаче до колко е вярно), обясняваха, че като издърпаш едно от листата на ананаса и то трябва да мирише на ананаса Embarassed  Grinning
Виж целия пост
# 4
Цитат на: Honda
Рая, тук в едно кулинарно предаване (не знам обаче до колко е вярно), обясняваха, че като издърпаш едно от листата на ананаса и то трябва да мирише на ананаса Embarassed  Grinning


Ей и аз бях чула как се познавало по откъснато листо дали ананасът става за ядене, но не си направих труда да запомня - мерси че каза Grinning .Ще си купим най-накрая ананас, досега само обикаляме с мъжа, попипваме ги, споглеждаме се и отминаваме Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия